Youtube Bedava Premium Hesaplar

Youtube hiç şüphesiz açık ara dünyanın en iyi video izleme platformudur. Bu alanda faaliyet gösteren rakipleri olsa dahi, bu mecralara rakip demek oldukça yersiz olur. Kısaca aslında youtube alanında tektir ve zirvededir. Hemen hemen her türlü içeriğe ulaşabildiğimiz youtubede, bazen reklamların sıklığı can sıkıcı olabilmektedir. 

Youtube bu durumda kişilere reklamsız video izleme özelliği olan, premium hesap fırsatı sunmaktadır. Premium hesap sahipleri, hiç bir reklam ile karşılaşmadan, izlemek istedikleri videoları reklamları görmeden izleyebilmektedir. 

Bedava Youtube Premium Hesaplar

Youtube premium hesaplar kullanıcılara birden çok kullanma imkanı sunmaktadır. Başta reklamlardan kurtulduğunuz gibi, mobil cihazınıza kuracağınız müzik uygulaması ile arka planda müzikleri dinleyebilirsiniz. Premium hesap sizlere müzik indirme imkanı da sunmaktadır. Mobil cihazınıza indireceğiniz müzikler ile, veri kullanmadan, müziklerinizi dinleyebilirsiniz. Müzik işleminde olduğu gibi, premium hesaplar ile video indirme işlemi de yapabilirsiniz. 

Youtube Premium’da İnternet Gider Mi? 

Youtube premium hesaplar sizlere ücretsiz internet sunmaz. Müzik ve video indirme veya izleme işlemlerinizde, mobil veri kullanıyorsanız mobil veri, wifi üzerinden kullanıyorsanız, buradan internete gereksinim duymaktadır. Yani kısaca yotube premium hesapların, internet ile bir alakası yoktur ve her işlemde internete gereksinim duymaktadır.

Youtube Premium Hesap Ücretleri

Youtude üzerinden premium hesap sahibi olmak isterseniz, aylık ödemeniz gereken rakam 16,99 TL’dir. Youtubenin aile premium hesabı da mevcuttur. Bu paket 5 kişiye kadar kullanma imkanı sunmaktadır ve fiyatı 25,99 TL’dir.

Youtube Ücretsiz Premium Hesaplar

Arkadaşlar yukarıda genel olarak premium hesaplar ile ilgili sizlere bilgilendirme yaptık. Aşağıda sizlere elimizde mevcut olan bazı premium hesapları açık olarak sunacağım. Sizlere sunduğumuz premium hesapların hepsini ücretsiz olarak dağıtmaktayız. 

Önemli Not: Sunduğumuz premium hesapların hemen hemen hepsi 3 aylık ve üstü durumdadır. Eğer ki sunmuş olduğumuz hesabın, premium üyeliği bitmiş veya başka biri tarafından alınmış ise, aşağıdaki yorum bölümünden durumu bizlere bildirerek, yeni premium hesap talebinde bulunabilirsiniz. Ekibimiz kısa sürede, belirtmiş olduğunuz mail adresine, yeni youtube premium hesap gönderimi yapacaktır.

Hesap Mail Adresi Hesap Şifresi
ayse_grnmz@gmail.com ays145…
msr.romantic10@gmail.com skkgss3412
samire18088@gmail.com 415279smr
ahmet_yilmaz19@gmail.com yil.yil6134
omer051121@gmail.com 006905ams
sercan_snz14@gmail.com fslmysanz14
sino_can6321@gmail.com 171819sinan
x.ugur1907@gmail.com uugguurr..07
aksumehmet6161@gmail.com
33ondortmhmt 
berke.sahinn35@gmail.com
nnihas.ekreb35
cuneytsuatac09@gmail.com
ceyceya0909
nedimozdogn34@gmail.com
istgs341905
emin.barber01@gmail.com
tunaali.0011
sude.solmus0@gmail.com
sud6528esol

Hesap Alanların Dikkatine

Arkadaşlar elimizde mevcut olan yüzlerce hesaptan bazılarını açık olarak sizlere sunduk. Hesabı aldığınızda mutlaka ama mutlaka şifresini değiştirin. Şifresini değiştirmediğiniz hesap, kısa sürede farklı bir kişi tarafından elinizden alınabilir. Bu konuya çok dikkat etmeniz gerekmektedir. 

Hesap Alamayanların Dikkatine

Sunmuş olduğumuz hesaplar, konumuzu ziyaret eden ilk kişiler tarafından büyük bir ihtimal hemen alınacaktır. Hesap alamadıysanız, aşağıdaki yorum bölümünden durumu bizlere bildirin ve hesap talibinde bulunun. Ekibimiz kısa süre içinde sizlere hesap gönderimi yapacaktır.

Bizler o kadar emek verip, yüzlerce hesabı sizlere ücretsiz olarak sunuyoruz. Hesap talep etmeden önce, Lütfen konuyu aşağıdaki sosyal medya hesaplarından en azından birinde paylaşınız. Paylaşım yapmayanların, talepleri maalesef dikkate alınmayacaktır. 

Paylaş