Ana SayfaOyunlarWolfteam Bedava Çarlar

Wolfteam Bedava Çarlar

Wolfteam bedava çarlar, yeni hesaplar konumuza hoş geldiniz. Wolfteam oyunu sanırım dünya üzerinde, insanların rağbet göstermiş olduğu en popüler oyunların başında yer almaktadır. 

Oyun dünya üzerinden milyarlarca insan tarafından tarafından oynanmış ve gitgide de popülerliğini artırmaktadır. Yeni oyuna başlayan oyuncuların hiç şüphesiz yaşadığı en büyük problem ise, iyi özelliklere sahip bir çara sahip olamamaktır. İyi özellikleri olmayan bir çar ile oyuna başlamak, ister istemez oyuncuları zorlayan bir konu olmaktadır. Bu ek olarak wolfteam oyununa başlarken, iyi olmayan özelliklerde bir çar kullanmak ve bu çarın geliştirilmesi de, oldukça fazla zaman almaktadır. Çarın geliştirilmesi ve istenilen seviyeye gelmesi aylar alabilmektedir. 

Hal böyle olduğundan, wolfteam oyununa yeni başlayacak arkadaşlar, ücretsiz iyi özelliklere sahip wolfteam çarı arayışına girmektedir. 

Bedava Wolfteam Hesapları Hakkında

Elimizde mevcut olan hesapların hepsi, eski oyunu bırakmış oyunculara ait wolfteam hesaplarından oluşmaktadır. Oyunu bırakmış arkadaşların hesapları, aracılığımız ile sizlere dağıtılmaktadır. Aşağıda sizlere açık olarak bazı hesapları sunacağız. Ancak var olan hesapların hepsini konu içinde paylaşmayacağız. İstek doğrultusunda, mail adresini bildiren kişilere, diğer hesaplar mail üzerinden gönderilecektir.

Böyle bir işlemi yapma sebebimiz, tek bir kişinin gelip, tüm hesapları almanın önüne geçmekten kaynaklanmaktadır. 

Elimizde şuanda oldukça iyi özelliklere sahip 650 civarı wolfteam çarı bulunmaktadır. Bu çarların hemen hemen hepsi oldukça iyi özelliklere sahiptir. 

Bedava Wolfteam Hesapları Çarları

Kullanıcı Adı: ercan.akcay1
Şifre: akcay0101erc

Kullanıcı Adı: musti.musti1663
Şifre: sinp1663123

Kullanıcı Adı: saltik.35
Şifre: 1905gssaltik

Kullanıcı Adı: erolkarasu17
Şifre: eros..1700

Kullanıcı Adı: gokhanefeisik
Şifre: 3231zynp

Kullanıcı Adı: ture6999
Şifre: gokhan99x

Kullanıcı Adı: zeki55652
Şifre: 0555652zk

Kullanıcı Adı: ogzhnbyk29
Şifre: gumus2929

Kullanıcı Adı: murat.ncly
Şifre: askim6934

Kullanıcı Adı: zizcinar38
Şifre: aziz38cinar

Kullanıcı Adı: selo_can52
Şifre: 5252ssslllooo

Kullanıcı Adı: fatihalan41
Şifre: sks343441

Kullanıcı Adı: muchoox
Şifre: ilkim2078

Yeni Eklenenler

Kullanıcı Adı: seeelim03
Şifre: 333003sel

Kullanıcı Adı: nzrlife10
Şifre: napali34

Kullanıcı Adı: ymkonks
Şifre: art00vin06

Kullanıcı Adı: zaferr2547
Şifre: ddzafer25

Kullanıcı Adı: sumoli69
Şifre: slmyne542

Kullanıcı Adı: bodur.ahmet28
Şifre: ttkskm90

Kullanıcı Adı: serdivanli41
Şifre: ts1961sstt

Kullanıcı Adı: hardcalibor
Şifre: bybt3tgy4

Arkadaşlar yukarıda paylaşmış olduğumuz wolfteam bedava çarlar, büyük bir ihtimal konuya giriş yapan ilk kişiler tarafından alınacaktır. Ancak bu durumda üzülmenize gerek yok. Yukarıda da söylediğim gibi elimizde 650 civarı wolfteam çarı mevcuttur. 

Verdiğimiz çarlara yetişemediyseniz, aşağıdaki yorum bölümünden durumu bize bildirin. Kısa sürede belirttiğiniz mail adresine çar gönderimi sağlanacaktır. 

 Elimizde mevcut olan çarların üstüne her geçen gün yenileri eklenmektedir. Sitemiz açık olduğu sürece elimizden geldiğince çar dağıtımımız devam edecektir. 

Güncelleme ( Haziran – Temmuz – Ağustos 2020 )

Arkadaşlar yapmış olduğumuz çar çalışmalarında taleplere adeta yetişemez duruma geldik. Bu sebeple elimizde mevcut olan çarların büyük bir bölümünü yukarıda vermiş olduğumuz aylar içerisinde toplu olarak sunacağız. Listeye sürekli ekleme yapılacaktır.

Aşağıdaki linkler üzerinden çarlara ulaşabilirsiniz. Lütfen çarların hepsini denemeden çar talebi yapmayın. Eğer çarlar alınmış ise durumu bizlere bildirerek, çar talebinde bulunun. 

Yeni Wolfteam Çar Listesi 1 Tıkla 

Yeni Wolfteam Çar Listesi 2 Tıkla

wolfteam bedava çarlar

Sonraki İçerikBedava Pepsi Kodları
İLGİLİ MAKALELER

74 YORUMLAR

  1. taklalı veya nakitli bir çarı bana vermeyi niyetlenip bir iyilik yaparsanız çok makbule geçeceğinizi size arz ederek söyleyebilirim.
    lütfen bir hesap verin güzel olsun lütfennn

  2. Merhaba.. BilgiAlemi Ailesi.. Sayın ‘Şafak’ Admin.. Lütfen Bana’da Nakitli.. Taklalı Karakterli Güzel Bir Çar Yollayabilirmisiniz.. Yollarsanız Çok Sevirim.. 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

BİZİ TAKİP EDİN

BeğenenlerBeğen
TakipçilerTakip Et
AbonelerAbone

POPÜLER KATEGORİLER

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YAZILANLAR

SON YORUMLAR