Valorant Skye Nasıl Oynanır?

Taktiksel nişancı oyunu denilince ilk akla gelen oyunlardan olan Valorant yeni bir güncelleme ile birlikte oyunculara çok daha fazla keyif ve oynanabilirlik sunuyor. Valorant Skye ile aksiyon çok daha artarak devam ediyor.

Valorant Nedir?

Riot Games tarafından çıkarılmış taktiksel nişancı oyunu olan Valorant uzun bir zamandır oyuncuların yeni gözdesi olarak kabul ediliyor. Dünyanın dört bir yanındaki oyuncuları bir araya getiren ve Valorant hesabı alınarak oynanan oyun, bilgisayarlarda ücretsiz bir şekilde oynanabiliyor. Yüksek duyarlığa sahip olan nişancılığa, silah çeşitlerine, kendisine özgü yeteneklere sahip olan ajanlar ile oynanan oyun, diğer oyuncular ile bu bakımdan üst düzey bir rekabet oluşturuyor. Rekabetin en iyi şekilde devam etmesi için de özel olarak tasarlanmış Valorant haritaları kullanılıyor.

Çok oyunculu oynanabilen Valorant, beşer oyuncudan iki takım oluşturuluyor ve toplamda 24 turda mücadele edilerek tur tabanlı mücadeleler kazanılmaya çalışılıyor. Oynaması ücretsiz olan Valorant bu bakımdan dünyaya yayılmış olan espor mücadeleleri için de yeni bir isim haline geldi. Şimdilik sadece bilgisayarlar üzerinden oynanan oyun, aynı zamanda FPS türünde alanında ilk oyun olma özelliği de taşıyor. Oyuncuların zafer elde etmek için çok dikkatli olmaları gerekirken oyun ilkeleri ve deneyimleri de oyuncular için özel anlar yaratmaya yardımcı oluyor. Valorant sunucuları da aynı zamanda düşük ping hizmeti ile birlikte tüm oyuncuların herhangi bir sorun olmadan oyunlarını oynamalarını sağlıyor.

Valorant Skye Nasıl Oynanır?

Valorant ajanları arasına yeni eklenen Skye ise kullanıcılara daha gelişmiş özellikler sunuyor. Valorant üçüncü sezon ile birlikte eklenecek olan Skye, üstün yetenekleri ile öne çıkıyor. Gözcü rolü ile Valorant’a eklenecek olan Skye, benzeri ajan olan Sova’dan daha gelişmiş özellikler taşıyor. Valorant Skye ilk yeteneği ise etki alanı iyileştirmesi olarak öne çıkıyor. Bu yetenek sayesinde takım arkadaşlarını iyileştirebiliyor ancak kendisine etki göstermiyor. Diğer bir önemli yeteneği ise kendisini düşmana avcı olarak gösterebiliyor. Uzaktan kontrol edilen Wolf Drone da kullanan Skye, bu açıdan oyuna yeni bir soluk getiriyor. Valorant Skye nasıl oynanır sorusunun yanıtı ise yakın zamanda oyuna eklenmesi ile oyuncular güncelleme ile kolayca yanıt bulabilecekler.

Paylaş

Lütfen Adblock Kullanmayın:

Reklam Engelleyici(Adblock) kullanıyorsanız kapatarak bize destek olabilirsiniz böylece sizlere daha kaliteli içerikler üretebiliriz.

Duyuru:

Arkadaşlar çok talep olduğu için yalnızca sosyal medya hesaplarından yazıyı paylaşan kişilere gönderim yapıyoruz. Lütfen gönderiyi paylaştığınız link ve e-posta adresinizle yorum yapınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Duyuru:

Arkadaşlar çok talep olduğu için yalnızca sosyal medya hesaplarından yazıyı paylaşan kişilere gönderim yapıyoruz. Lütfen gönderiyi paylaştığınız link ve e-posta adresinizle yorum yapınız.