Valorant Bedava Skin Alma

Valorant Bedava Skin Alma

Yazı İçindekiler

Valorant bildiğiniz gibi 2020 yıllında Riot Games tarafından sunulan bir fps oyunudur. Valorant ilk çıktığı andan itibaren büyük oyuncu kitlelerine ulaştı. Her fps oyununda olduğu gibi valorant oyununda skin almak oyuncuların amaçları arasında. Valorant bedava skin almak tabi ki mümkün birkaç yolu var bu yolları sizlerle paylaşacağız.

Valorant Bedava Skin Alma

Valorant oyununda bedava skin almanın üç yolu vardır. Birinci yol ajan kontratlarında son seviyeye ulaşınca oyun hediye olarak skin vermekte verilen bedava skinler kaliteli fakat çoğu tabanca skinleri. İkinci yol ise valorant puanı yani VP ile skin almak. Valorant Puanı ile skin almanın en mantıklı yolu savaş bileti almaktır, 1000 valorant puanına çok güzel skinlere sahip olabilirsiniz. Üçüncü yol ise hesabını kullanmayı bırakan oyuncuların hesabı ufak tefek skinlerin olduğu bu hesapları kendi üzerinize alarak valorant skinlerine sahip olabilirsiniz.

Bedava Valorant Puanı Alma

Bildiğiniz gibi valorant puanı birçok sitede satılmakta bu sitelerin birçok kampanyası bulunmakta. Bu sitelerin kampanyalarını takip ederek bedava valorant puanı almak mümkün örnek vermemiz gerekirse trendyol geçtiğimiz hafta koleksiyonlarını favorilere ekleyen her 10 kullanıcı başına 5 TL’lik kupon vereceğini açıklamıştı bu kuponlar sayesinde ücretsiz valorant puanı alabilir veya indirimli bir şekilde valorant puanlarına sahip olabilirsiniz. Ayrıca youtuberlar ve yayıncılar zaman zaman valorant puanı çekilişleri yapıyor bu yayıncıları takip ederek ücretsiz valorant puanı alabilirsiniz.

Valorant Bedava Çarlar

Kullanıcı Adı: Valoranterin00
Şifre: 1524774213

Kullanıcı Adı: Viperlordq
Şifre: 112435991wwe

Kullanıcı Adı: FrankenstLoki
Şifre: kennedywont

Kullanıcı Adı: Uygu92
Şifre: 9921881uy

Kullanıcı Adı: SqueeNiex
Şifre: xeineeuqs

Kullanıcı Adı: AkarnurKadir
Şifre: 0s59512f748924

Kullanıcı Adı: OldmanBoi
Şifre: CringePassword

Kullanıcı Adı: Rengor2
Şifre: 2rengor2

Kullanıcı Adı: Valoranterin00
Şifre: 1524774213

Dikkat Önemli Bilgi

Bizlerden almış olduğunuz çarların, sürekli olarak sizde kalabilmesi için, mutlaka çarın şifresini ve hatta mail adresini mutlaka değiştirin. Şifresi değiştirilmemiş çarlar, kısa süre içinde elinizden alınabilir. Bu konuya çok dikkat ediniz.

Bilgilendirme: Yukarıda açık olarak sunmuş olduğumuz çarlara yetişemediyseniz, aşağıdaki yorum bölümünden durumu bizlere bildirip, yeni çar talebinde bulunabilirsiniz. Talebe göre mail adreslerinize çarlar gönderilecektir.

Paylaş


Duyuru:

Arkadaşlar çok talep olduğu için yalnızca sosyal medya hesaplarından yazıyı paylaşan kişilere gönderim yapıyoruz. Lütfen gönderiyi paylaştığınız link ve e-posta adresinizle yorum yapınız.

81 Replies to “Valorant Bedava Skin Alma”

 1. Dızzy dedi ki:

  Twitter de paylaştım banada bıçağı olan ve bol skini olan bir hesap yollarmısınız teşekkürler:)

 2. Derin dedi ki:

  Merhabalar bende denedim olmadi bol skinli bir hesap rica edebilirmiyim
  E-postam:derinsaygi6@gmail.com

 3. süleyman dedi ki:

  banada bitane gönderirmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Duyuru:

Arkadaşlar çok talep olduğu için yalnızca sosyal medya hesaplarından yazıyı paylaşan kişilere gönderim yapıyoruz. Lütfen gönderiyi paylaştığınız link ve e-posta adresinizle yorum yapınız.