Oyunlar

Valorant Bedava Savaş Bileti Alma

Valorant bedava savaş bileti alma seçenekleri sayesinde oyundan çok daha fazla keyif almanız mümkün hale geliyor. Bedava Valorant savaş bileti almak için belirli yöntemleri uygulamanız gerekiyor, bu sayede Valorant bedava bilete sahip olabileceksiniz.

Valorant Savaş Bileti Nedir?

Valorant savaş bileti temel olarak farklı kozmetik içerikleri ücretsiz olarak sunan bir sistemi ifade ediyor. Valorant oynama esnasında kazanılan XP’ler üzerinden savaş bileti sisteminde ilerleme kaydedebilirsiniz. Toplamda 50 tane aşamanın yer aldığı bilet sisteminde farklı kozmetik ürünler sayesinde oyun çok daha keyifli bir hale dönüşüyor. Özellikle çok fazla Valorant oynayanlar XP daha fazla kazanıyorlardır. Bu durumda bilette ilerleme kaydederek farklı içerikleri açabilirler.

Ancak savaş biletleri de kendi içlerinde farklı türlere ayrıldıkları için para karşılığında temin edilebilmektedir. Seçkin savaş bileti çok daha fazla kozmetik içeriyor ve para karşılığında alındığı için de zaman kaybetmeden kozmetik ürünlerinin alınmasını olanaklı kılıyor.

Bilet sisteminin içinde silah skinleri, spreyler, oyuncu kartları, silaha takılan uğurlar ve çeşitli bıçaklar yer alıyorlar. Ayrıca bilet sisteminde geriye dönük ödülleri de almak mümkün hale geliyor. Bu da belirli bir aşamaya gelindikten sonra bilet sahibi olunması halinde geçmişte kalan ödüllerin de hesaba tanımlanmasını içeriyor.

Valorant Bedava Savaş Bileti Nasıl Alınır?

Valorant bedava savaş bileti almak için yapılması gereken bolca XP toplamak yani oyunda çokça zaman geçirmek. Bunun dışında Valorant bedava savaş bileti almak için yöntemler şimdilik bulunmuyor. Oyunda geçirdiğiniz süre arttıkça ve XP sahibi oldukça tanımlanan puanlar üzerinden bileti aktif hale getirebilir ve savaş bileti kapsamında çeşitli kozmetik ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Bunun yanında Valorant puanları satın alınarak da savaş bileti alınabiliyor. Ortalama olarak beklemeden savaş bileti sahibi olmak için 1050 Valorant puanı almak gerekiyor.

Bunun yanında ücretsiz Valorant savaş bileti almak için çeşitli e-ticaret sitelerinin kampanyalarını da takip edebilirsiniz. Ünlü e-ticaret sitelerinde belirli dönemlerde yapılan kampanyalar sonucunda elde edilen puanlar ile birlikte Valorant puanları almak mümkün oluyor. Bu puanları da daha sonra savaş bileti almak için kullanabiliyorsunuz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu