Ücretsiz Resim Düzenleme Siteleri 2021

Ücretsiz resim düzenleme siteleri kolay ve hızlı bir şekilde ihtiyacınıza göre resim dosyalarınızı en iyi şekilde düzenlemenize olanak tanıyor. Ücretli olan benzerlerine göre son derece gelişmiş özellikler sunan bu siteler, bu sayede tüm resim düzenleme ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Yazı İçindekiler

Aviary

Ücretsiz resim düzenleyen siteler arasında öne çıkan Aviary, bizzat Adobe tarafından kullanıcılara sunuluyor. Görsellerinizi bilgisayar ya da telefon üzerinden düzenleme imkânı sunan sitede ışık ve renk ayarlamaları, kırmızı göz düzeltme, yüksek çözünürlükte düzenleme yapma gibi pek çok yöntemi kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda resimlerin boyutları da kullanılacak mecralara göre yeniden düzenlenebiliyor ve herhangi bir piksel kaybı yaşanmıyor.

BeFunky

İnternet üzerinden resim düzenleme siteleri arasında öne çıkan BeFunky’de görsel kırpma, yeniden boyutlandırma, resimleri döndürme, ışık ayarlama, çeşitli efektler uygulama ve kolaj gibi özellikler sunuluyor. Aynı zamanda kolay kullanım sunan ara yüzü de yüksek performans sergiliyor ve böylece kullanıcıların ihtiyaçlarını kolayca karşılıyor.

Canva

Ücretsiz resim düzenleme siteleri arasında belki de en sık kullanılanlar arasında yer alan Canva, internet tarayıcısından çalışmasına rağmen profesyonel bir resim düzeleme programının sunmuş olduğu özellikleri kullanıcılara sunuyor. Canva’nın ücretli sürümü de olmasına rağmen ücretsiz sürümünde de geniş yelpazede sunulan efektler, şablonlar, kalıplar gibi pek çok seçenek ortaya profesyonel sonuçların çıkmasına neden oluyor. Kitap kapağı tasarımından çeşitli sosyal medya görsellerine varıncaya dek geniş bir içeriğe sahip olan Canva ihtiyaçlarınızı görmek için doğru bir site oluyor.

Fotor

İnternet üzerinden çalışan bir başka resim düzenleme sitesi olan Fotor temel düzeyde fotoğraflardaki düzenlemeleri yapmanıza olanak tanıyor. Özellikle iyi bir kullanıcı deneyimi sunması ile öne çıkan Fotor, şık filtre efektlerine, RAW dosyalara ve tüm bunları kolayca çalıştırması gibi özellikleri ile kullanıcılardan tam puan almayı başarıyor.

GIMP

Online resim düzenleme seçenekleri arasında en kapsamlıları arasında bulunan GIMP, pek çok düzenlemeyi içeriyor. Çok profesyonel özellikler barındırması ve aynı zamanda kullanıcı dostu ara yüzü ile birlikte GIMP bu alanda etkili sonuçlar almak isteyenlere başarılı bir şekilde hitap ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir