İnternetOyunlar

Ücretsiz GeForce Now Premium Hesap Şifreleri

Ücretsiz GeForce Now Premium hesap şifreleri özellikle GeForce Now’ın yakın zamanda Türkiye’de erişime açılacağını haberi sonrasında merak ediliyorlar. GeForce Now ücretsiz hesaplar sayesinde oyun oynamanın keyfine doyasıya varabilirsiniz.

GeForce Now Nedir?

GeForce Now hesapları çok merak ediliyor olsa da özellikle son zamanlarda GeForce Now nedir sorusu da pek çok oyun sever tarafından soruluyor. Nvidia tarafından geliştirilen GeForce Now oyun severler için harika bir platform olmayı amaçlıyor. Pek çok oyun, özellikle günümüzde çıkan oyunlar bilgisayarda oynandığında yüksek sistem özellikleri talep edebiliyorlar. Çoğu oyun sever ise sistemleri yetmediği için bu oyunları oynamıyorlar. GeForce Now sayesinde ise merkezi bir sunucuya bağlanılarak satın alınan oyunlar bilgisayarda yüklü olmasalar da internet hızına göre yüksek kalitede, akıcı bir şekilde oynanabiliyorlar.

Başka bir ifade ile GeForce Now kurulum gerektirmeyen bir şekilde, ana bir bilgisayar ağı üzerinden pek çok oyunu oynamanıza imkân veriyor. Steam ve Epic Games gibi platformlar üzerinden satın alınan oyunlar, GeForce Now üzerinden oynanabiliyorlar. GeForce Now hangi oyunları oynatıyor sorusuna ise neredeyse her oyun olarak yanıt verilebilir çünkü sistem sürekli olarak güncelleniyor ve yeni oyunlar sisteme ekleniyor.

GeForce Now ücretleri ise temelde iki hesap üzerinden belirleniyor. GeForce Now ücretsiz hesap sunucunun yoğun olduğu saatlerde kullanıcıları sırada bekletiyor ve sırası gelen oyuncu 1 saat boyunca GeForce Now üzerinden oyun oynayabiliyor. Ancak GeForce Now Premium hesap sahibi olan oyuncular istedikleri kadar, sırada ya da başka bekleme olmadan oyunları oynayabiliyorlar. Elbette GeForce Now Premium ücreti ödenmesi gerekiyor.

GeForce Now Fiyatları Ne Kadar?

GeForce Now fiyatları henüz Türkiye için belirlenmedi ama Avrupa’da aylık 5 Euro üzerinden oyun severlere sunuluyor. Bu bakımdan Türkiye’de de 50 – 80 TL olması bekleniyor. GeForce Now ücreti her ay ödenmesi gerekiyor, ödeme yapılmadığında sisteme ulaşmak da olanaklı olmuyor. Ayrıca GeForce Now ücretleri sadece oyunu çalıştırmak için ödeniyor yani Steam gibi platformlardan oyun almadığınız sürece sadece GeForce Now üyeliği ile oyun oynayamıyorsunuz.

GeForce Now Ücretsiz Hesaplar

GeForce Now ücretsiz hesaplar sayesinde ise aylık ödemeden platformu deneyebilirsiniz;

 • nikolo@gmail.com
 • şifre: jmouadh.so
 • shakurl75@gmail.com
 • nsam123456
 • rsaikaofmi_urau1@gmail.com
 • 6jamal-h
 • fkadasaidikader@gmail.com
 • cmubas88
 • thapa.397d@hotmail.com
 • ariano29

Önemli Not

Geforce Now hesapları tek kişinin kullanacağı hesaplar olduğundan hepsini denedikten sonra çalışmayanlar bulunuyorsa konu altından yorum yaparak yeni hesap talebinde bulunabilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

 1. reis kolay gelsin maddi durumum çok iyi değil rica etsem bi premium hesap varsa 1 aylık bakabilir miyim ?

 2. Merhaba bende istiyorum hesap internet sitesi yazan yerde paylaştım orda gösterdım paylaştığımı bana e mail olarak atarsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu