Ücretsiz Clubhouse Davetiyesi Alma

Yazı İçindekiler

Ücretsiz Clubhouse davetiye almak son zamanların popüler uygulamasına giriş yapmak isteyenler için büyük önem taşıyor. Bedava Clubhouse davetiye alma sayesinde uygulamaya giriş yapabilir ve Clubhouse’un keyfini çıkarabilirsiniz.

Clubhouse Nedir?

Son zamanların popüler uygulaması haline gelen Clubhouse çok kısa sürede büyük bir merak konusu haline geldi. Bir tür sosyal medya uygulaması olarak adlandırılabilecek bu uygulamanın diğer sosyal medya uygulamalarından ayrılan tarafları bulunuyor. Öncelikle Clubhouse uygulaması içerisinde bulunan odalar üzerinden görüşme yapma imkânı sunuyor. Uygulamanın en büyük özelliği ise sadece konuşma üzerinden çalışıyor olması. Bu bakımdan bir tür canlı sohbet uygulaması olarak da görülebiliyor. Uygulamada fotoğraf ya da başka transfer gönderilmiyor ve katılımcılar dilerlerse konuşuyorlar ya da sadece konuşulanları dinliyorlar.

Clubhouse oda kurma seçenekleri ile özel odalar kurulabiliyor, tartışma odaları açılabiliyor. Bu odalarda istenen kişi moderatör olarak da atanabiliyor. Odada istenmeyen kimseler de yöneticiler tarafından çıkarılabiliyor. Clubhouse için en önemli noktalardan birisi de şimdilik sadece IOS cihazlarda çalışıyor.

Clubhouse Nasıl Kullanılır?

Clubhouse kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Temelde konuşma ve dinleme diye iki adet fonksiyonu bulunmaktadır. Konuşmalara dahil olarak sadece dinlemek mümkünken kendi konuşmanızı da başlatma imkânınız bulunuyor. Bunun için ilk olarak konuşma başlatma seçeneği tercih edilecekse bunun için 3 ana konuşma bölümünün seçilmesi gerekiyor. Bu durum ise Start a Room seçeneği ile mümkün oluyor. Oda açmak için şu seçenekleri kullanabilirsiniz;

  • Open Room, herkesin katılım sağlayacağı oda.
  • Social Room, sadece takip ettikleriniz ile kurabileceğiniz oda.
  • Closed Room, sadece kurucunun daveti ile katılacak odalar.

Bu şekilde kurulan odalar Clubhouse uygulamasının temelini oluşturuyorlar ve sınırsız sohbet sunuyorlar.

Clubhouse Davetiye Almak

Clubhouse uygulamasını kullanmak için Clubhouse davetiyesi gerekmektedir. Clubhouse davetiye usulü çalıştığından ancak davetiye sahibi olanlar uygulamayı kullanabilmektedirler. Clubhouse davetiye almak için ise şimdilik herhangi bir yöntem bulunmuyor. Sadece uygulamayı halihazırda kullanan birisi tarafından Clubhouse davetiyesi gönderilmektedir. Uygulamayı kullanan bir tanıdığınızda Clubhouse davetiye isteme sayesinde uygulamayı hemen kullanabilirsiniz.

Bunun yanında yorumlar kısmına davetiye isteğinizi belirtirseniz eposta adreslerinize Clubhouse davetiyesi de gönderilebilmektedir.

 

Paylaş

Lütfen Adblock Kullanmayın:

Reklam Engelleyici(Adblock) kullanıyorsanız kapatarak bize destek olabilirsiniz böylece sizlere daha kaliteli içerikler üretebiliriz.

Duyuru:

Arkadaşlar çok talep olduğu için yalnızca sosyal medya hesaplarından yazıyı paylaşan kişilere gönderim yapıyoruz. Lütfen gönderiyi paylaştığınız link ve e-posta adresinizle yorum yapınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Duyuru:

Arkadaşlar çok talep olduğu için yalnızca sosyal medya hesaplarından yazıyı paylaşan kişilere gönderim yapıyoruz. Lütfen gönderiyi paylaştığınız link ve e-posta adresinizle yorum yapınız.