Ücretsiz 3 Aylık Discord Nitro Nasıl Alınır

Yazı İçindekiler

Discord, özellikle oyun oynayan kitlenin tercih etti bir sesli-yazılı iletişim programıdır. Milyonlara ulaşan discord o kadar popüler hale geldi ki sadece oyuncuların değil her türden insanın bulunduğu bir platform desek yalan söylemiş olmayız. 1 Aylık Discord Nitro üyeliği yaklaşık 38 TL. Bu yazımızda size 3 aylık ücretsiz discord nitro nasıl alınır bundan bahsedeceğiz.

Discord Nitro Nedir

Discord’un standart kullanıcılara verdiği özelliklerden daha fazlasına erişebileceğiniz Discord Nitro sayesinde;

  • Haraketli avatar yükleme(gif)
  • Discord etiketlerini özelleştirebilme
  • Her ay 2 adet server boosta ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Discord nitroya sahip olarak mevcut sunucunuzu geliştirebilir veya diğer kullanıcılardan farklılaşıp profilinizi özelleştirebilirsiniz.

Ücretsiz Discord Nitro Nasıl Alınır

Discord Nitro üyeliğin aylığı 38 TL iken biz size 3 aylık ücretsiz Discord Nitro almayı resimli ve yazılı olarak anlatacağız. Yazımızdaki adımları uygularsanız sizde ücretsiz Discord Nitro üyeliğine sahip olabilirsiniz. 6 TL’lik bir ödeme yapacaksınız fakat bu ödeme sayesinde 100lerce oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz fakat ben onuda ödemek istemiyorum diyorsanız iptal etmeyide size göstereceğiz 🙂

1- Xbox uygulamasını bilgisayarınıza indirin. İndirmek için tıklayabilirsiniz.

2- Uygulamayı indirdikten sonra Microsoft hesabınızla uygulamaya giriş yapınız ardından resimde gösterdiğimiz yere tıklayınız.

3- Game Pass’e Katılın butonuna tıklayıp resimdeki gibi 5.90 TL olan paketi seçin, ödeme bilgilerinizi girin ve 6 TL’lik ödemeyi yapın. Sanal kart kullanabilirsiniz fakat içinde 6 TL olması gerekmekte.

Bundan sonraki kısımları daha çok yazılı olarak anlatacağız arkadaşlar; bu ödeme sayesinde Xbox Game Pass bünyesindeki yüzlerce oyuna ve ücretsiz discord nitroya sahip oldunuz. 

6-  Anasayfaya tekrar gelip avantajlar butonuna basın.

7- Gördüğünüz gibi 3 Aylık Ücretsiz Discord Nitronuz gelmiş, üstüne tıklayıp çevrimiçi olarak kullan dediğiniz takdirde discord hesabınıza giriş yapmanızı isteyecek ve hesabınıza ücretsiz discord nitro tanımlanacak.

Ödemeyi İptal Etme

Xbox uygulamamızda sağ üstte bulunan profilimize tıklıyoruz ve ayarlar diyoruz. Abonelikler yazısının karşısındaki YÖNET butonuna tıklıyoruz.

Açılan sayfada aboneliği iptal et butonuna basıyoruz.

İki seçeneğimiz var üsteki seçeneği seçerseniz bir daha üyeliğinizi yenilemez ve belirtilen tarihe kadar oyunları oynamaya devam edersiniz fakat altaki seçeneği seçerseniz ücretinizin iadesi sağlanır ve oyunlar elinizden gider.

Bizim önerimiz kesinlikle iade etmemeniz yönünde Xbox Game Pass mükemmel avantajlara sahip bir oyun kütüphanesi, aylık sadece 6 TL ödeyerek bu kütüphaneye sınırsız bir erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca ödemeyi iptal ederseniz discord nitro gibi bir ayrıcalığında elinizden gitme ihtimali bir hayli yüksek.

Paylaş

Lütfen Adblock Kullanmayın:

Reklam Engelleyici(Adblock) kullanıyorsanız kapatarak bize destek olabilirsiniz böylece sizlere daha kaliteli içerikler üretebiliriz.

Duyuru:

Arkadaşlar çok talep olduğu için yalnızca sosyal medya hesaplarından yazıyı paylaşan kişilere gönderim yapıyoruz. Lütfen gönderiyi paylaştığınız link ve e-posta adresinizle yorum yapınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Duyuru:

Arkadaşlar çok talep olduğu için yalnızca sosyal medya hesaplarından yazıyı paylaşan kişilere gönderim yapıyoruz. Lütfen gönderiyi paylaştığınız link ve e-posta adresinizle yorum yapınız.