Site icon BilgiAlemi

Satış Ortaklığı Veren Siteler

Satış ortaklığı veren siteler ile birlikte önemli miktarlarda para kazanabilirsiniz. Satış ortaklığı siteleri 2021 yılında da hem ek gelir elde etmek isteyenlere hem de tamamen bu işe odaklanmak isteyenlere önemli bir avantaj sunuyor.

Satış Ortaklığı Nedir?

Satış ortaklığı sağlayan siteler bu sitedeki ürünlerin satılması üzerine komisyon almanızı sağlarlar. Başka bir ifade ile satış ortaklığı üzerinden her satıştan belirlenmiş oranlar üzerinden komisyon alabilirsiniz. Sitenize ekleyeceğiniz çeşitli tanıtım yazıları ya da banner gibi görseller ile birlikte satış ortaklığına dahil olmuş olursunuz. Satış ortaklığı hesaplama yapılacak olursa örnek olarak 90 liralık bir ürün sattığınızda yasal kesintiler sonrasında elinize 40 lira civarında bir meblağ geçecektir ancak bu tutar komisyon oranı üzerinden belirlenir ve bu hesaplama için yüzde 50 komisyon oranı belirlenmiştir. Komisyon oranına göre alacağınız ücretler de farklılık taşıyacaktır.

Satış Ortaklığı Veren Siteler Neler?

Satış ortaklığı veren siteler şu şekilde;

Satış ortaklığı siteleri ile birlikte ek gelir elde etmeniz mümkün olduğu gibi site hacminize bağlı olarak önemli miktarlarda ücret de kazanabilirsiniz.

Exit mobile version