Roblox Bedava Hesaplar

Roblox Bedava Robloxlu Hesaplar

Roblox bedava hesaplar, bedava çarlar konumuza hoş geldiniz. Konumuzun içeriğinde sizlere roblox robloxlu hesapların dağıtımını yapacağız. Bizleri takipte kalarak, sizlerde iyi bir robloxlu hesap sahibi olabilirsiniz. 

Roblox oyunu ilk olarak piyasaya 2005 yılında sürülmüştür. Aradan uzun yıllar geçmesine rağmen, oyun güncelliğini koruyarak popülerliğini sürdürmüştür. Aradan geçen uzun zaman içerisinde oyunda değişen bir çok konu olmuştur. Ancak oyun yaşanan tüm bu değişimlerle birlikte, dahada gelişme göstererek dünya genelindeki popülerliğini her geçen gün artırmayı başarmıştır. 

Roblox oyununda, iyi bir hesaba sahip olmak oldukça önemli noktalardan biridir. Robloxlu hesaplar her zaman diğer oyuncuların önünde olmayı başarabilmiştir. Oyun içinde çarı geliştirmek, her oyunda olduğu gibi zaman alıcı bir konu olmaktadır. Bunun yerine geliştirilmiş, robloxlu hesaplara ulaşmak çoğu oyuncunun denemiş olduğu bir arayıştır. Bu arayışta, sitemiz bilgi alemi gibi güncel siteleri takipte kalarak, hesap bulma imkanınız bulunmaktadır. 

Roblox Robloxlu Hesaplar

İyi bir robloxlu hesap sahibi olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Aşağıda sizlere, elimizde mevcut durumda olan bazı roblox hesaplarını, kullanıcı adları ve şifreleri ile açık olarak sunacağım. Sunduğumuz bu hesaplar, elimizde mevcut olan 400 civarı hesaptan sadece bazılarıdır. 

Not: Lütfen aşağıdan tek bir hesap alımı yapınız. Konuya geç kalanlar, yeni roblox çarı talep etmeden önce, sunmuş olduğumuz hesapları mutlaka denesinler. Eğer hesaplar başka oyuncular tarafından alınmış ise, bu durumda, yorum bölümünden hesap talebinde bulunsunlar. Yeni hesap talebinde bulunurken, güncel kullanmış olduğunuz mail adresini belirtmeyi unutmayın. 

Roblox Kullanıcı Adı: trn.mslm
Roblox Şifresi: 29ucdort00

Roblox Kullanıcı Adı: ersin.zobar
Roblox Şifresi: ersers1014

Roblox Kullanıcı Adı: ertugrulkilic1
Roblox Şifresi: yasdim3m4

Roblox Kullanıcı Adı: 10urakgn
Roblox Şifresi: birtelmin20.21

Roblox Kullanıcı Adı: egemenerdag3
Roblox Şifresi: 56selimegmn

Roblox Kullanıcı Adı: orhandemir41
Roblox Şifresi: sif40re4142

Roblox Kullanıcı Adı: fenerlikurt17
Roblox Şifresi: 6017sarislm

Roblox Kullanıcı Adı: atay.ceyhun61
Roblox Şifresi: ceyceyhun6161

Roblox Kullanıcı Adı: mehmet_inan25
Roblox Şifresi: cnmm.25.06.

Roblox Kullanıcı Adı: muammer.guney38
Roblox Şifresi: 33888gun8ey

Roblox Kullanıcı Adı: ggullering
Roblox Şifresi: 63onsekizgg

Roblox Kullanıcı Adı: osmanguzel86
Roblox Şifresi: gss190519

Çok Önemli Bilgi: Lütfen bu alanı dikkatli okuyunuz. Daha önceki konularımızda dağıtılan çarlarla ilgili sıkıntılar yaşıyoruz. Çar alanların uyarımıza dikkat etmemesi problemler çıkarıyor. Almış olduğunuz çarların mutlaka ama mutlaka şifresini ve kayıtlı mail adresini değiştirin. Değiştirmediğiniz taktirde, almış olduğunuz hesap kısa sürede elinizden gidebilir. Dağıttığımız her çar konusunda bunu vurguluyoruz. Ancak bu uyarıyı dikkate almayan oyuncular sıkıntı yaşıyor ve tekrardan bize dönüş yapıyor. 

Not: Yukarıdaki uyarıyı dikkate alın. Elimizdeki 400 adede yakın roblox hesaplarının hepsi eski oyunu bırakmış oyunculara ait, geliştirilmiş çarlardır. Yorum bölümünden çar talebinde bulunacak kişiler, farklı isimler ve mail adresleri kullanarak, birden fazla çar talebinde bulunup bizleri kesinlikle uğraştırmasınlar. Herkese bir adet çar verilecektir. Fazlası kesinlikle verilmeyecektir. Farklı isim ve mail kullanarak çar talebinde bulunanlara kesinlikle dönüş yapılmayacaktır. Her ne kadar faklı isim ve mail kullansanız da, ip adresleri rahatlıkla görülmektedir. Lütfen bu konuya uyarak, bizlere ek iş çıkarmayın.

roblox hileli mod apk

Paylaş

Lütfen Adblock Kullanmayın:

Reklam Engelleyici(Adblock) kullanıyorsanız kapatarak bize destek olabilirsiniz böylece sizlere daha kaliteli içerikler üretebiliriz.

Duyuru:

Arkadaşlar çok talep olduğu için yalnızca sosyal medya hesaplarından yazıyı paylaşan kişilere gönderim yapıyoruz. Lütfen gönderiyi paylaştığınız link ve e-posta adresinizle yorum yapınız.

106 Replies to “Roblox Bedava Hesaplar”

 1. Ulaş dedi ki:

  Abi 1 hesap ver nolur

 2. bilinmeyen dedi ki:

  banada 800 robuxluk bir hesap verir misiniz alamadım 🙁

 3. ahmet dedi ki:

  lütfen bana bir hesap hiçbiri olmadı

 4. Erdem dedi ki:

  Abi lutfen 1 hesap verirmisin hic birini yapamadım 🙁

 5. Yusuf dedi ki:

  Bana royale high da pro hesap atabilirmisin tek isteğim bu 🙁 Gmailden yollarsan sevinirim tabii yollayacaksan 🙁 GMal: yusuf.67.ymlk@gmail.com buarada kız olursa hesap sevinirimm hemde çok ablama arıyorum 🙂

 6. alper dedi ki:

  abi nolur banada at

 7. ömer kartal dedi ki:

  bana hesap ver kardeşim

 8. Mehmet Ege Can dedi ki:

  Bana hesap verebilirmisin

  1. abi bana hesap gönderin nolur bir robux sum bile olmadı

 9. Arkadaşlar bu hesapların hiçbirinde robux yok isterseniz arkadaşlardan isimlerini aratın hepsi robuxsuz

 10. İhsan Mert dedi ki:

  Banada Bir Tane Robuxlu Hesap Verir Misiniz?
  E-Posta:karadumanihsanmert@gmail.com

 11. Fazil dedi ki:

  Lutfen Hesap Verin Ben Alamiyorum 100 robuxlu Bile Olur Bundan Once 1 Tane Yorum Atdim Sonra Herkesin Gmail Yazdigini Gordum Bende Yorumumu Duzenleyemedim O Yuzden 2 Ci Kez Almaya Calismiyorum fazil.hasimzade1234@gmail.com Lutfen

 12. Fazil dedi ki:

  Lutfen Yardim Edin Ben Alamiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Duyuru:

Arkadaşlar çok talep olduğu için yalnızca sosyal medya hesaplarından yazıyı paylaşan kişilere gönderim yapıyoruz. Lütfen gönderiyi paylaştığınız link ve e-posta adresinizle yorum yapınız.