PUBG Mobile Bedava Çarlar 2021

Pubg Mobile Bedava Ücretsiz Çarlar

Yazı İçindekiler

Merhabalar Pubg mobile oyuncuları. Pubg mobile bedava çarlar konumuza hoş geldiniz. İçeriğimiz de sizlere, uzun uğraşlar sonucu elde ettiğimiz pubg mobile çarlarını ücretsiz olarak sunacağınız. Bizi takipte kalarak sizlerde oldukça iyi özelliklere sahip, pubg mobile çarına sahip olabilirsiniz.

Pubg mobile oyunu ilk olarak piyasaya 2018 yılında sürülmüştür. Oyun android ve ios platformlarda oynanabilmektedir. Oyun piyasaya ilk çıktığı günden itibaren, gerek görselleri, gerek konusu ve efektleri ile, milyonlarca insanı kendine bağlamayı başarmıştır. Oyundaki kalite, her geçen gün yüz binlerce insanı oyuna yönlendirmektedir. 

Ancak online oyunların neredeyse hepsinde olduğu gibi, pubg mobile oyununda da, ilerleme kaydetmek ve rakiplerinize üstünlük kurmak için, iyi bir çara sahip olmanız gerekmektedir. İyi bir çara sahip olabilmenin iki yolu vardır. Ya oyun içinde para harcayarak çarınızı geliştireceksiniz, yada eski bir oyuncuya ait, özellikleri iyi olan bir çarı alacaksınız. 

Pubg Mobile Çarlarımız Hakkında

Yukarıda da dile getirdiğim gibi, iki türlü iyi çara sahip olabilme imkanınız bulunmaktadır. Web sitemizi açmadan önce, elimizde mevcut olan çarların satışını yapıyorduk. Ancak web sitemizi oluşturduktan sonra, sitemizin büyümesine katkı sağlamak amacıyla, elimizde mevcut olan tüm çarları, sitemiz üzerinden ücretsiz dağıtmaya karar verdik. 

Elimizde mevcut olan ortalama 900 civarı çarın hepsi, sitemiz üzerinden ücretsiz dağıtılacaktır. Adımızı kullanarak, piyasada satış yapmaya kalkan hiç bir mecra ile kesinlikle bağımız yoktur. Böyle bir durumla karşılaşırsanız, lütfen bize bildirin. Elimizde mevcut olan pubg mobile çarlarının hepsi, eski oyunculara ait, yani oyunu bırakmış hesabı ile bağını tamamen koparmış kişilere aittir. 

Önemli Bilgi: Bizlerden çar temin ettikten sonra, mutlaka hesabın giriş bilgilerini ve şifresini değiştirin. Aksi taktirde ilerleyen zamanlarda hesabınız başka kişiler tarafından elinizden alınabilir. 

Pubg Mobile Bedava Çar Listesi

Pubg Mobile Hesabı: kenan_durrssun10@hotmail.com
Pubg Mobile Şifresi:  knn1034rzs

Pubg Mobile Hesabı: erdem2949@gmail.com
Pubg Mobile Şifresi: 5589erdem

Pubg Mobile Hesabı: zeytin2834@hotmail.com
Pubg Mobile Şifresi: kuarsli001

Pubg Mobile Hesabı: kenan.toraman1@outlook.com
Pubg Mobile Şifresi: diyarikenan10

Pubg Mobile Hesabı: vedatatakan1905@hotmail.com
Pubg Mobile Şifresi: gssshagi905

Pubg Mobile Hesabı: fb.ikram41@gmail.com
Pubg Mobile Şifresi: aliskila003

Pubg Mobile Hesabı: emre_kubra25@hotmail.com
Pubg Mobile Şifresi: fullandre2534

Pubg Mobile Hesabı: katil123.9@outlook.com
Pubg Mobile Şifresi: selim1099

Pubg Mobile Hesabı: samet_trnl@hotmail.com
Pubg Mobile Şifresi: 3225971smt

Pubg Mobile Hesabı: ozcansayin81@hotmail.com
Pubg Mobile Şifresi: faruk414197

Pubg Mobile Hesabı: ahmet_kacar_190@hotmail.com
Pubg Mobile Şifresi: 190194kaah

Pubg Mobile Hesabı: ahmet6034@hotmail.com
Pubg Mobile Şifresi: 600340ahmt

Pubg Mobile Hesabı: yuksel_demirci_04@hotmail.com
Pubg Mobile Şifresi: yuk04seldm

Pubg Mobile Hesabı: engineer06@gmail.com
Pubg Mobile Şifresi: 66e.n.g.i.n

Pubg Mobile Hesabı: bilal_aky55@hotmail.com
Pubg Mobile Şifresi: forbest5500

Pubg Mobile Bedava Çar Alamayanlar

Arkadaşlar elimizde mevcut olan ortalama 900 adet pubg mobile çarından, ufak bir bölümünü sizlere açık olarak sunduk. Sunduğumuz bu çarlara yetişimediyseniz, yorum bölümünden durumu bizlere bildirerek yeni çar talebinde bulunabilirsiniz. 

İlgili Konu: Pubg Mobile Bedava UC Kodları

Çar talebinde bulunmadan önce, yukarıda sunulanlara deneyiniz. Eğer çarlar alınmış ise çar talebinde bulununuz. 

PUBG bedava RP almak mümkün mü

Paylaş

Lütfen Adblock Kullanmayın:

Reklam Engelleyici(Adblock) kullanıyorsanız kapatarak bize destek olabilirsiniz böylece sizlere daha kaliteli içerikler üretebiliriz.

Duyuru:

Arkadaşlar çok talep olduğu için yalnızca sosyal medya hesaplarından yazıyı paylaşan kişilere gönderim yapıyoruz. Lütfen gönderiyi paylaştığınız link ve e-posta adresinizle yorum yapınız.

215 Replies to “PUBG Mobile Bedava Çarlar 2021”

  1. Hesabım gereksiz yere 10yıl ban yediğinden dolayı bir hesap bulmaya çalışıyorum yukardakilerini hepsini denedim ama önceden alanlar varmış galiba yetişemedim

  2. Hasan Arda dedi ki:

    Lütfen bana sadece benim girdiğim Bi hesap verin lütfen ayak parmaklarını emcüklüyim nolur ❤️ durumunuz yok bedava hesap verin lütfen nolur e postam
    eminbulan@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Duyuru:

Arkadaşlar çok talep olduğu için yalnızca sosyal medya hesaplarından yazıyı paylaşan kişilere gönderim yapıyoruz. Lütfen gönderiyi paylaştığınız link ve e-posta adresinizle yorum yapınız.