PUBG bedava RP almak mümkün mü

PUBG bedava RP almak mümkün mü
Pubg’de bedavaya rp almak mümkün mü mümkün arkadaşlar şimdi gelin nasıl onu açıklayalım. Ama önce kısaca Pubg’yi tanıyalım.
PUBG NEDİR
Pubg yani Player Unknow’s Battlegrounds Koreli oyun şirketi Bluehole’nin yan kuruluşu olan PUBG Corporation’un geliştirdiği oldukça popüler bir oyundur. Pubg hem bilgisayar hem tablet hem telefon gibi her kesime hitap ediyor bu da onu oldukça fazla oynanmasını sağlıyor. Player Unknow’s Battleground yani PUBG 2015 yılında en iyi çevrimiçi oyun ödülünü almıştır aynı ödülü 2017 yılında da kazanan PUBG günümüzde hala oldukça popüler durumdadır.
PUBG resmi web sitesine buradan ulaşabilirsiniz, https://www.pubgmobile.com/

BEDAVA RP ALMAK MÜMKÜN MÜ
RP yani Royale Pass oyun içinde belirli görevleri yaptığınız zaman o görev puanlarıyla ilerlediğiniz ilerledikçe ödüller aldığınız silah skini olsun karakter kıyafeti olsun gayet güzel bir sistemdir. Tabii bu güzel sistem paralı ücretsiz olan pass’de var fakat onda Royale Pass kadar ödül yok. Şimdi konumuza geri dönelim bedava pass almak mümkünmü evet mümkün. Bedava passi almanın yasal olan ve olmayan yolları var biz yasal olan kısmını anlatacağız. Bedava pass için en iyi seçenek sürekli böyle çekilişler yapan yayıncıların yayınlarına girip orada size denk gelmesini denemektir diğer bir yol Daily giweaway adında bir uygulama uygulamanın temel mantığı çekilişler gibi uygulamaya girip orada çekilişler katılıp şansınızı deneyebilirsiniz fakat uygulama ne kadar güvenlidir bilemeyiz bu tarz uygulamalara güvenip güvenmemek size kalmış çünkü yanlış bir link’e tıklarsanız kişisel bilgileriniz çalınabilir buna karşı dikkatli olun. bilgialemi.net olarak İyi oyunlar dileriz..

PUBG Mobile Bedava Çarlar

Paylaş

Lütfen Adblock Kullanmayın:

Reklam Engelleyici(Adblock) kullanıyorsanız kapatarak bize destek olabilirsiniz böylece sizlere daha kaliteli içerikler üretebiliriz.

Duyuru:

Arkadaşlar çok talep olduğu için yalnızca sosyal medya hesaplarından yazıyı paylaşan kişilere gönderim yapıyoruz. Lütfen gönderiyi paylaştığınız link ve e-posta adresinizle yorum yapınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Duyuru:

Arkadaşlar çok talep olduğu için yalnızca sosyal medya hesaplarından yazıyı paylaşan kişilere gönderim yapıyoruz. Lütfen gönderiyi paylaştığınız link ve e-posta adresinizle yorum yapınız.