PUBG Bedava Royale Pass Alma Hilesi

Yazı İçindekiler

PUBG bedava Royale Pass alma hilesi ile çeşitli avantajlar elde edebilirsiniz. Son zamanların en çok sevilerek oynanan oyunu olan PUBG için Royale Pass hileleri oyundan aldığınız keyfi çok daha arttırıyor.

PUBG Royale Pass Nedir?

PUBG Royale Pass tanımı itibariyle sezonsal süren bir etkinlik boyunca çeşitli görevlerin yapılması halinde farklı ödülleri kazanmayı sağlayan bir yöntemdir. Devam eden sezona göre kazanılan Royale Pass oyunu daha eğlenceli ve çekişmeli hale getirirler. Çünkü Royale Pass’lar sayesinde oyuncular karakterlerine farklı özelikleri elde ederler ve bu durum da önemli avantajlar elde etmeyi sağlar. Ayrıca Tier sıralamasına göre ek ödüllere de hak kazanmak olası olmaktadır. Normal koşullarda Royale Pass kazanmak ancak elite üyelik alınarak kazanılmaktadır. Fakat farklı yöntemler deneyerek ücretsiz Royale Pass üyeliği de alabilirsiniz.

PUBG Royale Pass Hilesi

PUBG Royale Pass hilesi ile Royale Pass’ın sunmuş olduğu avantajlardan yararlanma imkânınız bulunmaktadır. Herhangi bir hile kullanmadan da oyunca ücretsiz elite elde etmek mümkündür. Bunun için oyuncunun günlük olarak tamamlamaları gereken ve zor olan görevler bulunmaktadır. Bu görevler tamamlanarak royale puanları kazanılır. Ancak challenge görevlerinin oldukça zor olduğundan bahsetmek gerekli. Bu türden görevlerin bazıları sayede elite seviyesinde olan oyuncular tarafından tamamlanabiliyor. Ancak bu görevleri tamamladıktan sonra alınan royale puanları daha yüksek oluyor.

Çok sayıda görevin tamamlanması sonrasında royale puanları kazanabilir ve bedava jeton elde edebilirsiniz. Bedava jetonlar ile royale pass etkinliğinden yararlanmak mümkün hale geliyor. Ancak bu zor ve uzun süreceği için ücretsiz Royale Pass hileleri deneyebilirsiniz.

PUBG Ücretsiz Royale Pass Hilesi

PUBG bedava royale pass hilesi için Daily Giveaway uygulamasını telefonunuza kurmanız gerekiyor. Android ve IOS cihazlarda çalışan uygulamayı yükledikten sonra uygulama tarafından istenen kullanıcı adı ve e posta adresi ile sisteme kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi sonrasında ana sayfa üzerinden çekilişler yapılıyor. Bu çekilişler arasında Elite Royale Pass Season yazılı olan konu başlığına tıkladıktan sonra Join seçeneğini seçerek çekilişe hak kazanabilirsiniz. Çekiliş sonucunda ücretsiz Royale Pass elde edeceksiniz.

Paylaş

Lütfen Adblock Kullanmayın:

Reklam Engelleyici(Adblock) kullanıyorsanız kapatarak bize destek olabilirsiniz böylece sizlere daha kaliteli içerikler üretebiliriz.

Duyuru:

Arkadaşlar çok talep olduğu için yalnızca sosyal medya hesaplarından yazıyı paylaşan kişilere gönderim yapıyoruz. Lütfen gönderiyi paylaştığınız link ve e-posta adresinizle yorum yapınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Duyuru:

Arkadaşlar çok talep olduğu için yalnızca sosyal medya hesaplarından yazıyı paylaşan kişilere gönderim yapıyoruz. Lütfen gönderiyi paylaştığınız link ve e-posta adresinizle yorum yapınız.