Point Blank Bedava Çarlar

Point Blank Bedava Çarlar

Point blank bedava çarlar konumuzdan herkese merhabalar. Yazımızın içeriğinde sizlere ultra özelliklere sahip, point blank çarlarlarının sunumunu yapacağız. Çarlarımız piyasanın en güncel en yeni ultra özelliklere sahip çarlarıdır.

Point blank oyunu 2008’de ilk piyasaya sürüldüğü gündün bugüne kadar oldukça gelişme göstermiş ve ülkemizde de büyük kitlelere ulaşmayı başarmış oyunlar arasında yer almaktadır. Online oyunların hepsinde olduğu gibi, point blank oyununda da, oyuncuların en büyük problemi hiç şüphesiz iyi özelliklere sahip bir çara sahip olamamaktadır. 

Point Blank Bedava Çarları

İyi özelliğe sahip çarı olmayan oyuncuların hiç şüphesiz en büyük sıkıntısı, oyun içinde ilerlemekte sıkıntılar yaşamasıdır. Oyun içinde iyi bir çar sahip olmak, engelleri aşmada ve diğer oyunculara üstünlük kurmada olmazsa olmazdır.

Ultra özelliklere sahip point blank çarına sahip olmanın iki türlü yolu bulunmaktadır. Birincisi uzun uğraşlar vererek elinizdeki çarı geliştirmektedir. İkinci yol ise, eski oyunu bırakmış oyunculara ait bir çara sahip olabilmektir. Her oyunda olduğu gibi point blank oyununda da, oyunu yıllarca oynayıp, çarını ultra seviyelere getirmiş ve daha sonra oyunu bırakmış binlerce insan bulunmaktadır. Bu çarlar hem iyi özellikle olup, zamanla atıl duruma gelmiş durumda yer almaktadır.

Bizlerde elimizde mevcut olan point blank bedava çarları, ikinci konumda yer alan şahıslardan elde ederek sizlere sunmaktayız. Elimizde oldukça yüklü miktarda point blank çarı bulunmaktadır. Bu çarları bir dönem bir çok mecrada satıyorduk, ancak sitemizi açtıktan sonra, sitemizin gelişmesine katkı sağlamak amacıyla ücretsiz dağıtmaya karar verdik. Elimizdeki ultra özelliklere sahip çarların bir bölümü aşağıda açık olarak sizlere sunulmuştur.

Point Blank Bedava Çar Listemiz

Çar Kullanıcı Adı: mrtshnsrc@hotmail.com
Çar Şifresi: murat101106

Çar Kullanıcı Adı: 7834savas@hotmail.com
Çar Şifresi: 003alisvs

Çar Kullanıcı Adı: gokhan_yldz1907@hotmail.com
Çar Şifresi: 33398sskt

Çar Kullanıcı Adı: abidin.arslan.28@gmail.com
Çar Şifresi: ab.lan2834

Çar Kullanıcı Adı: sinan_42av@hotmail.com
Çar Şifresi: leylim69sinn

Çar Kullanıcı Adı: mrtmete67@hotmail.com
Çar Şifresi: 6720006mmrrtt

Çar Kullanıcı Adı: tokgoz_ali33@hotmail.com 
Çar Şifresi: aallii3433

Çar Kullanıcı Adı: ahmterdogn61@hotmail.com
Çar Şifresi: trbtss6161

Çar Kullanıcı Adı: kmsunaalkan69@hotmail.com
Çar Şifresi: kemsnl10669

Çar Kullanıcı Adı: ali.nurdan.temiz@hotmail.com
Çar Şifresi: 660ali.ali

Dikkat Önemli Bilgi

Bizlerden almış olduğunuz çarların, sürekli olarak sizde kalabilmesi için, mutlaka çarın şifresini ve hatta mail adresini mutlaka değiştirin. Şifresi değiştirilmemiş çarlar, kısa süre içinde elinizden alınabilir. Bu konuya çok dikkat ediniz.

Bilgilendirme: Yukarıda açık olarak sunmuş olduğumuz çarlara yetişemediyseniz, aşağıdaki yorum bölümünden durumu bizlere bildirip, yeni çar talebinde bulunabilirsiniz. Elimizde ortalama olarak 600 civarı yüksek rütbeli çarlar mevcuttur. Talebe göre mail adreslerinize çarlar gönderilecektir.

Paylaş