Pepsi Zula Kapak Kodları 2021

Zula Pepsi Kodu

Pepsi Zula Kapak Şifreleri konumuzdan herkese merhaba. Yazımızın içeriğinde siz değerli takipçilerimize zula pespi kodlarının dağıtımını yapacağız. Sizlerde ücretsiz pepsi zula kapak şifresi elde etmek istiyorsanız, yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Zula oyunu hiç şüphesiz ülkemizdeki en popüler oyunlar arasında yerini almaktadır. Oyunun bu popülerliğe kavuşması, tabi ki rastlantı bir durum değildir. Oyunun bu denli popüler olması, içeriğindeki efektler ve online alanda iyi bir konumda olmasından kaynaklanmaktadır. Her online oyunda olduğu gibi, zula oyununda da oyun parasını ücretsiz almak çok önemlidir. Silah alabilmek, altın kazanabilmek, zula bedava e-pin elde edebilmek için, belli oranlarda oyun yapımcılarına ücret ödemeniz gerekmektedir. Ancak bu konununda aşılabildiği noktalar bulunmaktadır. Gelin şimdi o noktaları ufakta olsa ele alalım.

Pepsi Zula Kapak Kodları

Aşama aşama size zula oyunu için pepsi kapak şifresi almayı anlatacağız.

 1. Öncelikle 1 adet pepsi zula koda sahip olmalısınız; bedava zula kapak kodu almak için bedava pepsi kodları konumuza göz atabilir veya 330 ml bir pepsi alıp kapaktaki kodu kullanabilirsiniz.
 2. Zula hesabınıza giriş yapın.
 3. Pepsi kodu butonuna tıklayıp daha önce elde etmiş olduğunuz pepsi kodunu giriniz.
 4. İşleminiz tamamlandı süpriz hediyelere zula sayesinde ulaşabileceksiniz.

Pepsi Zula Kapak Şifresi Resimli Anlatım

Zula hesabımıza giriş yapıp bu kısımdan ( https://hesap.zulaoyun.com/profil ) aşağıdaki yönergeleri takip ediniz.

İLK ADIM

Zula Pepsi Kodu

İKİNCİ ADIM

Zula Pepsi Kodu

Paylaş

Lütfen Adblock Kullanmayın:

Reklam Engelleyici(Adblock) kullanıyorsanız kapatarak bize destek olabilirsiniz böylece sizlere daha kaliteli içerikler üretebiliriz.

Duyuru:

Arkadaşlar çok talep olduğu için yalnızca sosyal medya hesaplarından yazıyı paylaşan kişilere gönderim yapıyoruz. Lütfen gönderiyi paylaştığınız link ve e-posta adresinizle yorum yapınız.

20 Replies to “Pepsi Zula Kapak Kodları 2021”

 1. bana epin veya kod gönderir misin abi lütfen bide nereye yazcamı

 2. selim dedi ki:

  bana da gönderir misiniz ?

  1. Çok yoğun istek olduğu için sosyal medya hesabınızda bu yazıyı paylaştığınız takdirde ücretsiz kod/key’i mailinize yollayabiliriz.

  1. Yazının altındaki paylaş kısmından bedava kod, bedava çar için yazımızı sosyal medyada paylaşın. Çok yoğun istek olduğu için böyle bir kısıtlama getirdik. Paylaşım yaptıktan sonra sosyal medya linkini bu yorumu cevaplayarak iletin.

 3. Berk dedi ki:

  Banada gönderir misiniz

 4. Ercan dedi ki:

  Banada 5 Adet Pepsi Kodu Gönderir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Duyuru:

Arkadaşlar çok talep olduğu için yalnızca sosyal medya hesaplarından yazıyı paylaşan kişilere gönderim yapıyoruz. Lütfen gönderiyi paylaştığınız link ve e-posta adresinizle yorum yapınız.