Ana SayfaİnternetN11 İndirim Çekleri Kuponları 2021

N11 İndirim Çekleri Kuponları 2021

N11 indirim çekleri sayesinde pek çok alışverişte çok daha özel indirimlerden yakalayabilirsiniz. N11 indirim kuponları farklı kategorilerde yapacağınız alışverişlerde avantajlı fiyatları elde etmenize olanak sağlarken alışverişi de daha keyifli hale getiriyor.

N11 İndirim Çekleri

Güncel N11 indirim çekleri sayesinde farklı kategorilerde sunulan indirimlerden yararlanabilirsiniz. 2013 yılında kurulduğundan beri e – ticaret alanında önemli bir potansiyel yakalayan N11 indirim kuponları sayesinde müşterilerine çok daha avantajlı fiyatlar ile alışveriş yapmalarına olanaklar tanıyor. Her gün binlerce kişinin alışveriş yaptığı ve binlerce mağazanın yeni ürün eklediği platformda elektronik eşyalardan kırtasiyeye giyimden oyuncaklara kadar çok geniş bir alanda ürünler sunuluyor. Bu ürünler ile birlikte alışveriş yapmak çok daha keyifli bir hale gelirken, sunulan N11 kuponları ise alışverişi daha fazla yapma anlamına geliyor.

N11 tarafından müşterilerine belirli durumlarda kuponlar yani çekler sunulmaktadır. Platform tarafından tanımlanan çekler türlerine göre farklılık göstermektedir. Tık hızında kuponlar olarak adlandırılan kuponlar belirli zaman aralığı diliminde geçerli olurlar ve üyelere otomatik olarak yüklenen kuponları ifade etmektedirler. Bunun yanında belirli kampanya dönemlerinde belirli kategorilerde yapılacak alışverişler için N11 kampanya kuponları sunmaktadır. Bu kuponlar ile belirlenen ürünlerden alışveriş yapmak mümkün olmaktadır. Ayrıca tek N11 zincir kuponlar sayesinde ise belirli ürünlerden birden fazla alınması halinde kuponların sundukları indirim oranları da artmaktadır.

N11 İndirim Kuponları Neler?

N11 indirim kuponları şu şekilde;

  • 1000 TL ve üzeri spor, giyim ve outdoor ürünlerinde geçerli olacak 111 TL’lik indirim kodu: E6TG6XF03EEPQUMS
  • Garanti Kartlar ile belirli kategorilerden yapılacak alışverişlerde geçerli olacak 15 TL indirim kuponu: GARANTIPAY15
  • Bulldozer marka ayakkabı ve çantalarda 150 TL ve üzeri alışveriş yapanlar için 11 TL indirim kodu: bulldozer11
  • Microbime ürünlerinde 100 TL ve üzeri yapılan alışverişlerde 40 TL indirim kodu: 10049409. Kod belirli ürünlerde geçerli olmaktadır. Bu kapsamda kalsiyum, magnezyum ve Omega 3 takviye ürünlerinde geçerlilik kazanmaktadır.

N11 indirim kuponları kullanmak için ise alışveriş esnasında sepetinize giderek “kupon & çek kullan” sayfasını seçerek ilgili kodları girerek indirimlerden yararlanabilirsiniz.

İLGİLİ MAKALELER

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

BİZİ TAKİP EDİN

BeğenenlerBeğen
TakipçilerTakip Et
AbonelerAbone

POPÜLER KATEGORİLER

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YAZILANLAR

SON YORUMLAR