MSP Bedava Hesaplar

MSP MovieStarPlanet Bedava Vip Hesaplar

Yazı İçindekiler

MSP movie star planet bedava vip hesaplar konumuzdan herkese iyi günler. Uzun zamandır yaptığımız çalışmalarda, msp oyuncularını da unutmayarak, ultra özelliklere sahip vip hesap havuzumuzu oluşturmuş durumdayız. 

Oluşturmuş olduğumuz vip havuzumuzda yüzlerce msp hesabı bulunmaktadır. Hesapların hemen hemen hepsi tarafımızca kontrol edilmiş ve vip olmayanlar havuza dahil edilmemiştir. Web sitemiz bilgi alemi sitesini açmadan önce paralı olarak satışını yapmış olduğumuz bu hesaplar, sitemizin kurulmasından sonra, ücretsiz olarak sitemiz üzerinden dağıtıma konulmuştur. Sitemizin gelişmesine katkı sağlamak amacıyla yaptığımız bu işlem, çift taraflı çıkar sağlamaktadır. Ancak, piyasada zorlukla bulunabilecek bu hesapları sizlere gönderirken ufak bir ricamız bulunmaktadır. Bizler sizlere msp bedava hesaplar gönderirken, sizinde tek yapmanız gereken, aşağıdaki sosyal medya hesaplarından birinde konumuzu paylaşmanız gerekmektedir. Paylaşım yapanların talepleri, çok kısa sürede giderilecektir. 

MSP ( Movie Star Planet )

Ülkemizde uzun yıllardır milyonlarca insan tarafından oynanan msp oyunu, gün geçtikçe gelişme göstermektedir. Ancak her oyunda olduğu gibi, gelişme gösteren bu oyunumuzda, oyuncuları oyun içerisinde para harcamaya zorlamaktadır. 

Durum böyle olduğundan, neredeyse tüm oyuncular ücretsiz oyunu içi kullanabileceklerin neredeyse her şeyin arayışına girmektedir. Özellikle msp bedava vip hesaplara ulaşmak isteyen oldukça fazla oyuncu bulunmaktadır. Aslında buradaki püf nokta, güncel siteleri takipten geçmektedir. Güncel olan sitelerin hemen hemen hepsinden, ücretsiz msp hesabı alma imkanınız bulunmaktadır. Bu konuda güncel siteleri takipte kalın. Aşağıda sizlere elimizde mevcut olan hesaplardan bir bölümünü açık olarak sunacağım. Yukarıda da dile getirdiğim gibi, elimizdeki hesapların hepsi vip hesaplardır. 

Ücretsiz ( Bedava ) MSP Vip Hesaplar

Kullanıcı Adı: ramazancetin32
MSP Şifresi: 655rmzzzz

Kullanıcı Adı: efsunalkin12
MSP Şifresi: fusunkin3412 

Kullanıcı Adı: selmakgul50
MSP Şifresi: 55003344tsk

Kullanıcı Adı: gldnz.ns
MSP Şifresi: 25nisa250

Kullanıcı Adı: o.yzgl
MSP Şifresi: 321oguz69

Kullanıcı Adı: c.beydogan
MSP Şifresi: 1706ceycey

Kullanıcı Adı: yasingumusay03
MSP Şifresi: afy14zzz

Kullanıcı Adı: unnetcioglu65
MSP Şifresi: temelsevgi34

Kullanıcı Adı: zahidetokmak56
MSP Şifresi: yourself5610

Kullanıcı Adı: typon67
MSP Şifresi: 6938tzuuma

Kullanıcı Adı: sengunasil61
MSP Şifresi: 6134tststs

Kullanıcı Adı: sekban4
MSP Şifresi: 003sekk00ban

Kullanıcı Adı: gueler.ha
MSP Şifresi: 26haticeguler

Kullanıcı Adı: ferdioktas29
MSP Şifresi: 272829ok30tas

Kullanıcı Adı: fatmavural33
MSP Şifresi: 5033ftmvrl

MSP Bedava Hesap Alamayanlar Hakkında Önemli

MSP bedava hesap arayışında olan arkadaşlar, yukarıda açık olarak elimizde mevcut olan hesaplardan bir bölümünü sunduk. Bu hesaplar genel olarak konuyu ziyaret eden ilk kişiler tarafından alınır. Ancak konuya girdiğinizde mutlaka hesapları deneyin. 

Önemli Bilgi: Almış olduğunuz hesapların mutlaka ama mutlaka şifresini değiştirin. Elimizde ortalama 1000 civarı msp vip hesap mevcuttur. Bu hesaplar mail yolu ile dağıtılacaktır.

Vip hesap talebinde bulunmadan önce, konuyu mutlaka aşağıdaki sosyal medya hesaplarının birinde paylaşın. Paylaşım yaptıktan sonra vip hesap talebinde bulunun. Paylaşım yapıp, vip hesap isteyenlerin, istekleri öncelikli olarak değerlendirilecektir. 

Paylaş

Lütfen Adblock Kullanmayın:

Reklam Engelleyici(Adblock) kullanıyorsanız kapatarak bize destek olabilirsiniz böylece sizlere daha kaliteli içerikler üretebiliriz.

Duyuru:

Arkadaşlar çok talep olduğu için yalnızca sosyal medya hesaplarından yazıyı paylaşan kişilere gönderim yapıyoruz. Lütfen gönderiyi paylaştığınız link ve e-posta adresinizle yorum yapınız.

130 Replies to “MSP Bedava Hesaplar”

  1. vip hesap istiyorum dedi ki:

    ben paylaştım sizi bana önce vip hesap verirmisin

  2. Bende vip olmak istiyorum ismim ALARALANDINIZZzz

  3. bir kız dedi ki:

    bana verir misin lütfen *-*

  4. Şevval(iniz) dedi ki:

    ben 1 yıllık vip kız heso istiyrm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Duyuru:

Arkadaşlar çok talep olduğu için yalnızca sosyal medya hesaplarından yazıyı paylaşan kişilere gönderim yapıyoruz. Lütfen gönderiyi paylaştığınız link ve e-posta adresinizle yorum yapınız.