Ana SayfaOyunlarMinecraft Premium Hesaplar ( Yeni )

Minecraft Premium Hesaplar ( Yeni )

Yeni minecraft premium hesaplar konumuzdan herkese merhaba. İçeriğimiz de sizlere oldukça iyi özelliklere sahip minecraft premium hesapların sunumunu yapacağız. Sitemiz üzerinden premium hesabınızı anında kolaylıkla alabilirsiniz.

Minecraft Oyunu

Minecraft oyunu çıktığı yıllardan itibaren, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça popülerlik kazanmış ve hala popülerliğini devam ettiren muazzam oyunlardan biridir. Oyun için gördüğüm öngörü, uzun yıllar geçse de, popülerliğini koruyacağı yönündedir.

Oyuna her geçen gün yeni oyuncular eklenmekte ve bu oyuncular büyük bir hayranlıkla oyuna devam etmektedir. Ancak her oyuncu, oyunu sıfırdan başladığında mutlaka oyunda büyük sıkıntılar yaşamakta ve gelişme kaydetmekte zorluk çekmektedir. Yıllardır bir çok oyunu oynayan biri olarak, oyuncuların yaşadığı bu sıkıntıyı çok iyi bilmekteyim.

Oyuncuların büyük bir bölümü başlangıçta sıkıntı yaşamamak, yani sıfırdan kurulu bir hesapla oyunu oynamak yerine, geliştirilmiş veya premium özelliği olan bir hesapla oyuna başlama isteğinde olmaktadır. Bu konuyu bildiğimiz için, uzun zamandır bir çok oyun adına çar, kod ve premium hesap çalışmalarımız olmuştur. Bu doğrultuda, minecraft oyunu içinde premium hesaplar çalışmamız olmuştur. Yaptığımız çalışmalar sonucu, yüzlerce minecraft premium hesabı havuzumuza katarak, sizlere ulaştırılacak potansiyele getirmiş durumdayız.

Minecraft Premium Hesabı Olmayanlar

Aşağıda açık olarak sizlere bazı hesapları vereceğiz. Tüm hesaplarımızın tek bir kişinin eline geçmesini önleyebilmek için, geri kalan hesapları mailleşme yöntemi ile dağıtacağız.

Aşağıda verdiğimiz hesaplar, tüm konularımızda olduğu gibi, konuyu ilk ziyarette bulunanlar tarafından mutlaka alınacaktır. Hesaplara yetişemediyseniz, yorum bölümünden durumu bizlere bildirin.

Not: Yorum bölümünden mail adresinizi bildirip, yeni premium hesap istiyorum diye yazmanız yeterli olacaktır. Ortalama 24 saat içerisinde premium hesap, mail adresinize gönderilecektir. Sitemiz açık olduğu sürece, hesap gönderimimiz devam edecektir.

Minecraft Premium Hesapların Bazıları

Mail: erkan_karadenizli@gmail.com
Şifre: KKerkan2134

Mail: alprsln_tgb_aytkn@hotmail.com
Şifre: alpstk14

Mail: ikon3641@hotmail.com
Şifre: zzyynnll3641

Mail: kockoksal69@hotmail.com
Şifre: bayburt3469

Mail: sinanyalcin2941@hotmail.com
Şifre: 29341trgs

Mail: osmnr.d.r.m@gmail.com
Şifre: osmanay0030

Mail: mehmet.cosar509@hotmail.com
Şifre: sarco905..

Mail: ismail91162@hotmail.com
Şifre: isml16234

Mail: erolkarasu17@gmail.com
Şifre: karsuyu1905

Mail: omer.maden.57@hotmail.com
Şifre: 1881zz1988

Mail: onurramis1@gmail.com
Şifre: 454647rms

Mail: lutfi.baydar.03@hotmail.comŞifre: bayindar30003

Mail: resulcoban1938@hotmail.com
Şifre: coban14.1938

Mail: 1000.ali@hotmail.com
Şifre: 2801binali

Mail: ahmet10kandilci@gmailc.om
Şifre: f4a210kan

Mail: ahmet.saltik35@hotmail.com
Şifre: sltk5l33

Önemli: Bizlerden almış olduğunuz minecraft premium hesapların mutlaka şifresini değiştirin. Şifresini değiştirmediğiniz hesap, ilerleyen zamanlarda sizin için sıkıntı çıkarabilir. Başka oyuncular tarafından elinizden alınabilir. 

Not: Hesaplara yedişemediyseniz, durumu bizlere yorum bölümünden bildirin. 

Önceki İçerikLOL Bedava RP Kodları
Sonraki İçerikLOL Bedava Çarlar
İLGİLİ MAKALELER

55 YORUMLAR

  1. Bir premium hesapta bana verebilirmisiniz alamadım maalesef parasızlıktan yeğenim heves ediyorda hem bana öğretecek hem kendi oynayacak 🙂 birde mail adresininde şifresi olan bir hesap olursa çok memnun kalırız yayın açıcaz yeğenimle yarın öbür gün elden gider maili elimizde olmadığı için şifreyi unuturuz vs. gibi durumlarda yayında durum ortaya çıkar diye korkuyorum yeğenim üzülsün istemiyorum oluşacabilecek durumlara şimdiden teşekkür ederim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

BİZİ TAKİP EDİN

BeğenenlerBeğen
TakipçilerTakip Et
AbonelerAbone

POPÜLER KATEGORİLER

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YAZILANLAR

SON YORUMLAR