Ana SayfaOyunlarLoL Wild Rift Bedava Skin Alma

LoL Wild Rift Bedava Skin Alma

LoL Wild Rift bedava skin alma yöntemi ile birlikte oyunda çok daha büyük bir avantaj ve keyif yakalayabilirsiniz. LoL Wild Rift ücretsiz skin alma yöntemi oyunu  daha keyifli bir hale getirirken farklı güçleri de elde etmenize yardımcı oluyor.

LoL Wild Rift Skin Kullanma

LoL Wild Rift skin kullanma pek çok hoş ve farklı özelliklere sahip kostümleri kullanmak anlamına gelmektedir. Oyun içinde pek çok pahalı ve iyi kostümler yer almaktadır. Bilindiği gibi LoL Wild Rift içerisinde pek çok oyuncuyu barındırmakta olan bir MOBA oyunudur. Her şampiyona için farklı ve güzel kostümler de yer almaktadır. Bu kostümlere normalde sahip olan için oyun içi para birimi kullanmak gerekmektedir. Bu sayede oyundan alınan keyif daha fazla artacaktır. Bu şampiyon kostümleri sayesinde başarıya ulaşma imkânınız daha fazla artarken aynı zamanda karakteriniz de daha hoş gözükecek ve böylece siz de LoL Wild Rift kostümleri ile oyuna kendinizi daha iyi verebileceksiniz. LoL Wild Rift kostüm alma normal koşullarda oyun içi para birimlerinin kullanılması ile mümkün olmaktadır. Ancak LoL Wild Rift bedava skin alma yöntemlerini deneyerek oyun için kullanacağınız bedava kostümlere erişim sağlayabilirsiniz.

LoL Wild Rift Bedava Skin Kullanma

LoL Wild Rift bedava skin almak için belirli yönergeleri takip etmeniz gerekiyor. Öncelikle etkinlikler kısmına gelin ve geniş bir etkinlik olan Noxus Kardeşliği etkinliğini seçin. Daha sonra ilerleme bölümünde Noxus kudreti simgesi alabilirsiniz. Daha fazla ilerlediğinizde sizlere değerli nesneleri almanızı sağlayacak olan Poro parası verilecektir. Görevler kısmı bu parayı elde etmek en önemli nokta. Görevler yapıldıktan sonra çeşitli kartlar ve mavi özütler de verilecektir. Şayet bu kartlardan iki tane biriktirirseniz LoL Wild Rift bedava kostüm alabilirsiniz. Aynı zamanda tüm etkinlikleri seçtiğinizde Vadiden Vadiye Ödülü daha önceki LoL Wild Rift oyun geçmişinize bağlı olarak çeşitli ödüller de sunuyor. Bu ödüller arasında şampiyon seçin sandığı ve vadiden vadiye kostüm sandığını da bulabilirsiniz. Buradan da kostüm sandığını alarak hediye olarak sunulan skinleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

İLGİLİ MAKALELER

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

BİZİ TAKİP EDİN

BeğenenlerBeğen
TakipçilerTakip Et
AbonelerAbone

POPÜLER KATEGORİLER

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YAZILANLAR

SON YORUMLAR