Ana SayfaOyunlarLOL Bedava Çarlar

LOL Bedava Çarlar

Lol bedava çarlar için hazırlamış olduğumuz içeriğe hoş geldiniz. İçeriğimiz de, yeni, kullanılmamış, oldukça iyi özelliklere sahip lol çarlarının sunumu, oyunculara yapılacaktır. 

League of legends oyunu hiç şüphesiz dünyanın en popüler oyunları arasında yerini almaktadır. 2009 yılında piyasa sürülen olun, her geçen gün ivme kazanarak gelişmesine devam etmiştir. Riot Games tarafından geliştirilen oyun, günümüze kadar büyük oranda gelişme göstermiş ve dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından oynanan bir oyun halini almıştır. 

League Of Legends ( LOL ) Oyunu

Dünya çapında büyük başarıya sahip olmuş lol oyunu, ülkemizde de oldukça geniş kitlelere ulaşmayı, kısa bir zaman içinde başarmış, başarılı oyunlar içinde yer almaktadır. 

Oyun gerek görseller, gerek efektler ve gerek konusu ile başarıyı elinde tutmayı başarmıştır. Ancak her oyunda olduğu gibi, lol oyununda da her oyuncunun ortak sıkıntısı, başlangıçta mevcut olan çar sıkıntısıdır. Yeni oyuna başlayanlarda, neredeyse hiç bir özelliği olmayan çar, oyunculara oyun içinde sıkıntılar çıkararak, ilerleme kaydetmede oldukça büyük zaman sorunu ortaya koymaktadır.

İyi özelliklere sahip olmayan çarlar ile oyun içinde ilerlemem kaydetmek büyük zaman almaktadır. Zamanında oyunu oynayan biri olarak, yeni oyuna başlayanların yaşamış oldukları çar sıkıntısını çok iyi bilirim. Oyuncuların yaşadığı bu sıkıntıyı iyi bildiğim için, uzun zamandır nasıl iyi özelliklere sahip çarlara ulaşılır konusunda büyük çalışmalarım olmuştur. 

LoL Çar Havuzumuz

Uzun zamandır bir çok oyun için çar toplama çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Lol oyunu da, bu havuz içinde kendine popülerliği sayesinde yer bulmuştur. Lol bedava çarlar adı altında elimizde muazzam bir çar kapasitesi yerini almıştır. 

Elimizde yüzlerce oldukça iyi özelliği sahip lol çarları mevcuttur. Bu çarların hemen hemen hepsi, eski oyunu bırakmış oyunculara aittir. Özelliği iyi olmayan çarlar, havuzumuza dahil edilmemiştir. Yukarıda benimde oyunu oynadığımı dile getirmiştim. Kendi çarımıda konu üzerinden, yeni başlayan bir arkadaşa vereceğim. Benim ve diğer elde etmiş olduğumuz çarlar şimdiden yeni başlayan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun. 

LOL Bedava Çarlar

Aşağıda sizlere sunmuş olduğumuz çarların en az leveli 25 civarında yer almaktadır. İçeriğimizde 25 level altı çar bulunmamaktadır.

Kullanıcı Adı: cihansancaktutan1
Şifre: manke.331688

Kullanıcı Adı: toygulcan34
Şifre: can43.55

Kullanıcı Adı: uursemen08
Şifre: safa1321k

Kullanıcı Adı: saittimur2307
Şifre: stmur14sait

Kullanıcı Adı: lana13rahmoun
Şifre: fulll654ful

Kullanıcı Adı: shahed_7
Şifre: 70zelk7141

Kullanıcı Adı: albayrakenan29
Şifre: 2934istist

Kullanıcı Adı: saltukgulez
Şifre: 1905gssultuk

Kullanıcı Adı: omerguler58
Şifre: sivsivomr58

Kullanıcı Adı: caglar9lacin
Şifre: kiralcaglar99

Kullanıcı Adı: muallim6934
Şifre: puralali6969

Kullanıcı Adı: 61ue34
Şifre: fbb.ue.61

Kullanıcı Adı: gokhntass
Şifre: tasgokhan33

Kullanıcı Adı: mucoderler
Şifre: zivre32ziv31

Kullanıcı Adı: muratkoyuncu77
Şifre: jedlimurt6677

Kullanıcı Adı: srpdmrc45
Şifre: 45555dm45

Kullanıcı Adı: lestor21
Şifre: 65.les.tor.00

Kullanıcı Adı: emin8282
Şifre: eminali_3482

Kullanıcı Adı: cakirtuncay1972
Şifre: 001090702CKR

Kullanıcı Adı: ramzan38323
Şifre: sifre38232

Benzer İçerik: Lol Bedava RP Kodları

Önemli Bilgi: Arkadaşlar yukarıdan veya bizlerden mail yoluyla almış olduğunuz lol bedava çarların mutlaka şifresini değiştirin. Şifresini değiştirmediğiniz çar, ilerleyen zamanlarda elinizden başka bir oyuncu tarafından alınabilir. Bu detaya mutlaka çok ama çok dikkat edin.

LoL Bedava Çar Alamayanlar Oyuncular

Yukarıda elimizde mevcut olan çarları bazılarını sizlere sunduk. Elimizde yaklaşık 700 ve 25 level üstü çar mevcuttur. Yukarıdaki çarlara yetişimediyseniz, yorum bölümünden durumu bizlere bildirin. Çar isterken kullanmış olduğunuz mail adresini mutlaka belirtin. İletişim mail yoluyla sağlanacaktır.

Konumuz Günceldir

Kalan Çar adedimiz 722

Lütfen birden fazla isim kullanarak çar isteğinde bulunmayın. Bir kişiye bir adet lol çarı gönderilecektir. 

İLGİLİ MAKALELER

406 YORUMLAR

  1. Plis banada bir tane çar gönderseniz içinde kayn olan pls pls hesabımı çaldılar sadece gümüş 4 e bosstlatacaktım bronzdaki feederlardın kurtulmak için hesabımı çaldılar lütfen bir tane hesap yollarsanız sevinirim 6300 mö lü veya kaynli lütfen adminler pls
    seyithanpro72@gmail.com
    PLİSS

  2. 1.2m voli var ama içinde kostüm yok rp lazım sadece komiser voli alcam rp yada kostümün kodunu gönderirseniz çok güzel olur . bu arada site çok iyi en azından adminler yorumlara bakıyor 🙂

  3. Adminler öncelikle merhabalar ben sizden 30 level üstü tr hesabı istiyorum. İçerisinde top veya mid lane karakterleri olursa sevinirim. Bulamazsanız sıkıntı değil 30 level olsa yeterli

  4. buna güzel kaliteli bir hesap gönderebilirmisiniz lütfen size güveniyorum güzel bir hesap verirsiniz kıyak geçin be lütfen
    e-postam:batinn39@gmail.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

BİZİ TAKİP EDİN

BeğenenlerBeğen
TakipçilerTakip Et
AbonelerAbone

POPÜLER KATEGORİLER

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YAZILANLAR

SON YORUMLAR