Hitman Oyunu Ücretsiz Oldu

Hitman Oyununu Ücretsiz Al

Bildiğiniz gibi Epic Games Store her hafta ücretsiz oyunlar paylaşıp kullanıcı dostu bir politika izlemeye devam ediyor. Her çeşit oyunu ücretsiz sunan Epic Games sadece ücretsiz ödüllerinizi alarak bile mükemmel bir kütüphane oluşturmanıza imkan sağlıyor. Bu hafta ise Hitman ve Shadowrun Collection oyunları Epic Games’te ücretsiz oldu.

Hitman Oyununu Ücretsiz Al

Hitman Oyununu Ücretsiz Al

Hitman oyununu tanımlamak gerekirse gizlilik ögeleri barındıran bir gizlilik, suikast oyunu diyebiliriz. Gizlilik öğelerini kullanış biçimiyle türün simgelerinden biri olan oyun güzel grafikleri ve bölüm yapısıyla kesinlikle kaçırmamanız gereken yapımlardan. Ayrıca türün filmide bulunmakta.

Hitman oyunu Epic Games Store’da 27 Ağustos-03 Eylül arasında ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz, oyunu kütüphanenize eklediğiniz zaman sınırsız olarak sizin olacak. Hitman Oyununu Ücretsiz Almak için Tıklayın

Shadowrun Collection Oyununu Ücretsiz Al

Fantezik bir evrende geçen Shadowrun Collection, RPG türünü oynamaktan zevk alan oyuncuların kaçırmaması gereken fırsatlardan bence. Oyun türünün gerektirdiği gibi grafik olarak pek bir şey sunmasada oynanış olarak memnun edebilecek düzeyde. Oyun 27 Ağustos-03 Eylül tarihleri arasında ücretsiz olarak erişilebilecek.

Shadowrun Collection Oyununu Ücretsiz Almak İçin Tıklayın

Ücretsiz Oyun Kodları

Bilgialemi.net olarak ücretsiz oyunları sizler için takip edip sizlere sunacağımız bir serimize başlıyoruz. Bu yazı serimizle birlikte sitemizden ücretsiz oyun kodları alabilecek kütüphanelerinizi genişletebileceksiniz. Bizi takipte kalın.

Paylaş


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir