Site icon BilgiAlemi

Gizlilik Politikası

Bilgialemi.net sitesi olarak kullanıcıların gizlilik haklarına sonuna kadar riayette bulunuyoruz. Gizlilik konusunda kesinlikle çok hassas davrandığımız kullanıcılarımız tarafından bilinmelidir.

Sitemize girdiğinizde yaptığınız işlemler sizlerin ve bizim güvenliğimiz için kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler internet hizmeti aldığınız firma, ip adresiniz, kullandığınız tarayıcınız ve işletim sistemi gibi bilgilerdir. Bu logları sadece istatistiksel ve sitemizde yanlış işlem yapılması durumunda adli mercilere vermek üzere saklı tutmaktayız. Bunların dışında bilgileriniz hiç bir yerde paylaşılmamaktadır.

Sitemizde Yayınladığımız Reklamlar

Sitemizde reklamlar görülmektedir. Bu reklamlarda, reklam firmaları cookies yani aramalarınızı kayıt alıp daha sonra sizlerin ilgi duyduğu reklamları gösterme amaçlı bilgi tutabilmektedirler. Bu konuda da sizleri bilgilendirmek isteriz.

Google ile Paylaştığımız Veriler

Bilgialemi.net sitemizde arama motoru google’un istatistiksel araçları (sitemizin ziyaretçi bilgisi için) ve reklam hizmetlerini kullanmaktayız. Google’un arama motoru özelliği yanında birde reklam platformu bulunmakta ve sitemizde kullandığımız araçlar ile google ziyaretçi bilgisi, tarayıcı bilgisi, işletim sistemi bilgisi gibi bilgi datalarını çekmekte ve sizlerin yaptığı aramalar ve site sayfalarımızdaki etkinliklerinizi kayıt altına alıp ilgi odaklı reklamlar sunmaktadır. Bunu da bilmenizi isteriz.

Sitemizde Paylaştığınız Mailler

Sitemizde paylaştığınız mailler sistemimizde sağlam güvenlikler ile kayıt altına alınmış olup sadece sitemizde etkileşiminizi ve sizlere ulaşabilmek için kullanılmaktadır. Bunun haricinde kullanım ve paylaşımımız yoktur.

Bilgialemi.net bilgilerinize sunar

Exit mobile version