Film İndirme Siteleri

Yazı İçindekiler

Film indirme siteleri kolay ve pratik bir şekilde çok çeşitli filmlere ulaşmanızı mümkün kılıyor. Film indirilecek siteler kendinize özel film arşivi yapmanızı sağladığı gibi aynı zamanda film kültürünüzü de arttırıyor.

Youtube

Her ne kadar telif içermeyen videolar daha çok bulunuyor olsa da telif hakkı olmayan pek çok filmi Youtube üzerinden bulabilirsiniz. Özellikle telif süresi bitmiş filmlerin yanında bazı kullanıcıların yükledikleri yakın dönemde çekilmiş filmleri de yine Youtube üzerinden izlemeniz olanaklı. Bulduğunuz filmleri ise çeşitli Youtube video indiriciler ile kolayca indirebilir ya da mobil uygulama üzerinden doğrudan kaynağından indirebilirsiniz.

Internet Archive

Film indirme siteleri arasında öne çıkan bu özel kaynak sadece film için değil diziler, şovlar ve pek çok programı bulmanızı mümkün hale getiriyor. Telif sorunu olmayan yapımların yer verildiği sitede özellikle eski dönem yapımlarını kolayca indirebilirsiniz.

Open Culture

Kolay film indirme siteleri arasında öne çıkan Open Culture sayesinde de telif sorunu olmayan yapımları kolayca indirebilirsiniz. Sadece filmler değil çeşitli eğitim programlarına da yer veren sitede özellikle yabancı dil videoları oldukça yararlı oluyor.

Yify

Özellikle yakın dönemde çekilmiş olan filmleri torrent şeklinde indirebileceğiniz bir kaynaktır. Güncel film indirme siteleri arasında kendisine özel bir yer bulan Yify aynı zamanda 720p ve 1080p olarak sunduğu filmlerde seyir keyfinizi arttırıyor. Filmlerden belgesellere kadar geniş bir yelpazede bulabileceğiniz filmler bu sayede film zevkinize göre de doğru filmi kolayca bulmanızı sağlıyor. Filmleri indirmek için ise torrent programı kullanmanız gerekiyor.

Crackle

Hızlı film indirme siteleri arasında Crackle geniş arşivi ile öne çıkıyor. Sony’e ait olan platformda telif hakkı olmayan filmler paylaşılıyor. Özellikle mobil uygulaması üzerinden de film indirme imkânı sunan bu özel site film indirmeyi de kolay hale getiriyor.

Zamunda

Oldukça eski bir kökene sahip olan Zamunda kapsamlı bir film arşivi yaratmanız için fırsat sunuyor. Hem güncel hem de eski filmleri kolayca bulabileceğiniz siteden torrent olarak filmleri indirebilirsiniz. Çok geniş arşivi sayesinde kolay bulunmayan filmleri bile bulabilir ve kolay film indirme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Paylaş

Lütfen Adblock Kullanmayın:

Reklam Engelleyici(Adblock) kullanıyorsanız kapatarak bize destek olabilirsiniz böylece sizlere daha kaliteli içerikler üretebiliriz.

Duyuru:

Arkadaşlar çok talep olduğu için yalnızca sosyal medya hesaplarından yazıyı paylaşan kişilere gönderim yapıyoruz. Lütfen gönderiyi paylaştığınız link ve e-posta adresinizle yorum yapınız.

One Reply to “Film İndirme Siteleri”

  1. False dedi ki:

    Admin hocam, lütfen benim şirketim için bana takipcili bir Instagram hesabı verebilir misiniz? Gerçekten çok mutlu olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Duyuru:

Arkadaşlar çok talep olduğu için yalnızca sosyal medya hesaplarından yazıyı paylaşan kişilere gönderim yapıyoruz. Lütfen gönderiyi paylaştığınız link ve e-posta adresinizle yorum yapınız.