Fall Guys Bedava Key Listesi

Çok yakın zamanda çıkmış olmasına rağmen kısa sürede popüler olan Fall Guys oyunu oyun severlere keyif dolu anlar yaşatmaya yardımcı oluyor. Oyun dünyasında giderek popüler hale gelen Fall Guys özellikle sevimli grafikleri, çok zorlu parkurları ve rekabetçi yapısı ile oyun dünyasına yeni bir keyif getiriyor. Bu keyifli oynanması için ise Fall Guys ücretsiz keyler önem taşıyor.

Fall Guys Konusu Nedir?

Fall Guys konusu itibariyle esasında tanıdıklar ya da arkadaşlarınız ile oynanacak bir online parkur oyunu özelliği taşımaktadır. Fall Guys hikayesi için en güzel taraf ise hem online oynanması hem de pek çok eğlenceli ve komik kısım taşımasıdır. Arkadaşlarınız ile birlikte birbirinden zorlu parkurlardan geçerken ya da bu engelleri aşmaya çalışırken, anlık karar verme becerisi çok büyük dikkat gerektiriyor.

Bu açıdan, şeker ve sevimli karakterler ile hayatta kamla oyunu olarak da adlandırılacak oyunun kendisine özgü dinamikleri bulunuyor. Basit grafiklerine rağmen, ekran başına neredeyse kilitleyen oyunun orta halli sistemlerde de rahatlıkla oynanabilmesi büyük bir kolaylık sunuyor.

Buna göre en az Intel Core i5 veya AMD karşılığı olan bir işlemci, 8 GB RAM ve ekran kartı en az NVIDIA GTX 660 veya AMD Radeon HD 7950 bulunan bir bilgisayarda Fall Guys oyunu indir ve yükleyerek oyunun eğlencesine giriş yapabilirsiniz. Ayrıca oyun PS4, Xbox360 ve Nintendo konsollarında da oynanabiliyor.

Fall Guys Bedava Keyler

Ancak bu eğlenceli oyunu rahatça oynamanız için Fall Guys bedava keyler önem kazanıyor. Oyuna giriş yapmak için Fall Guys keyler arasından bir key seçerek eğlenceye katılabilirsiniz. İşte Fall Guys ücretsiz key listesi;

 • DK21T-GK252-GODV4 98WTX-65LKT-CZTK5
 • GODW3-YUC43-56GBH 7EK56-1564O-PLSTK
 • HRC9-TXR6-KC36-M1FY UCM45-D3M8V-H4S0V
 • 75H-KE98-NTPD-EMJY K808-49NE-NJXY-T14K
 • GER45-RTY43-UIOC4 PSRE3-637YH-LKTC3
 • C75H-KE98-NTPD-EMJY HK8E-E8T1-EDNY-D9PE
 • MNJ5P-JH2HE-95ZBB PX9F8-GJ3M7-SJV78
 • TVY43-XGC24-XRKKM XW0DI-KKQGR-892KX
 • W8FI5-WRXXE-PFGFP NYCHE-8HB8D-YF4EP
 • RRLZC-QF5W0-62EH2 KWVG7-ZNPGE-Q4ZXY
 • TZR5D-NITW4-I6XMX WKBKH-CMNW6-3DRXE

Oyunu çok fazla oynamak isteyen olduğu için key listesi çabuk bir şekilde deaktif hale gelebilmektedir. Bu durumda Fall Guys Key Generator kullanarak oyunu oynamak için yeni Fall Guy steam keyleri yaratabilmeniz mümkün.

Ayrıca şu key listesini de güncel olarak deneyebilirsiniz;

Paylaş


Duyuru:

Arkadaşlar çok talep olduğu için yalnızca sosyal medya hesaplarından yazıyı paylaşan kişilere gönderim yapıyoruz. Lütfen gönderiyi paylaştığınız link ve e-posta adresinizle yorum yapınız.

93 Replies to “Fall Guys Bedava Key Listesi”

 1. bende alamadim abi yada abla aq bana bir kod verin yillardir bu oyunu sakliyom sonunda bir oyun oynamak istiyom

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Duyuru:

Arkadaşlar çok talep olduğu için yalnızca sosyal medya hesaplarından yazıyı paylaşan kişilere gönderim yapıyoruz. Lütfen gönderiyi paylaştığınız link ve e-posta adresinizle yorum yapınız.