Site icon BilgiAlemi

CS: GO Işınlanma Kodu 2021

CS: GO oyununda çok daha fazla keyif almak ve aynı zamanda rakiplerinize daha fazla üstünlük sağlamak için CS: GO ışınlama kodu kullanabilirsiniz. CS: GO uçma kodu sayesinde rakipleriniz sizi hiçbir zaman bulamayacaklar.

CS: GO Işınlama Kodu

CS: GO oyununda çok daha fazla keyif almanız için çeşitli kodlar bulunuyor. Bu kodlardan birisini de CS: GO ışınlanma kodu oluşturuyor. Işınlanma kodu ile birlikte yürümek yerine uçarak istediğiniz herhangi bir yere hızlıca gidebiliyorsunuz. Işınlanma kodu aynı zamanda bir noktadan bir noktaya hızlıca varmanızı sağladığı gibi rakiplerinizin de sizi fark etmemesine ve asla bulamamasına neden oluyor. Bu durum ise özellikle CS: GO haritaları için keşif yapmak isteyenler için de önemli bir avantaj yaratıyor çünkü bu sayede haritalar daha hızlı bir şekilde keşfedilebiliyor. Aynı zamanda ışınlanma kodu aktif haldeyken atacağınız bombalar da hedeflerine çok daha hızlı ve yüksekten varabiliyorlar.

CS: GO Işınlanma Kodu Aktif Yapma

CS: GO ışınlanma kodunu aktif yapmak için öncelikle geliştirici konsolu aktif hale getirin. Geliştirici konsolu aktif yapmak için şu adımları izleyin;

CS: GO Işınlanma Kodu Nasıl Girilir?

Konsolu aktif ettikten sonra CS: GO ışınlanma kodunu yazmak için konsolu açın ve açılan konsola sv_cheats 1 yazarak enter tuşuna basın. Bu komutu yazdıktan sonra tekrar konsola “bind ‘kullanılacak tuş’ noclip” komutunu yazmanız gerekmektedir. Örneğin “bind j noclip” yazarsanız j tuşuna basınca ışınlanma modu aktif olacaktır. CS: GO ışınlanma kodu sadece yönetici olunan sunucularda aktif olmaktadır.

Exit mobile version