Oyunlar

CS: GO Duvar Arkası Görme Kodu 2021

CS: GO duvar arkası görme kodu ile birlikte rakiplerinize karşı eşsiz bir üstünlük sağlayabilirsiniz. Rakiplerin nerede olduğunu fark etmenize yardımcı olacak bu özel kod sayesinde onların farkına varmadan karşılarına çıkabilirsiniz.

CS: GO Duvar Arkası Görme Kodu

CS: GO duvar arkası görme kodları rakiplerinizin nerede hareket ettiklerini ve onların ne yaptıklarını görmek açısından büyük önem taşıyor. Bu sayede rakiplerin her adımlarını takip etmeniz mümkün olduğu gibi aynı zamanda da büyük sürprizler yapabilirsiniz. CS: GO duvarın arkasını görme sayesinde böylece oyundan aldığınız keyif çok daha fazla artacak.

Ancak bu kodun kullanılması hakkında belirli noktaları göz önünde tutmanız gerekiyor. Kod, her sunucu ve modda çalışmamaktadır. Sadece kendi sunucunuz ya da kod girme izni olan haritalarda işlemektedir. Rekabetçi modda kodun girilmesi ve duvarın arkasını görmek mümkün değildir.

CS: GO duvar arkası görmek için girilecek olan kodun, sadece kod girme izni olan sunucularda çalıştığı için ban riski bulunmamaktadır. Kod girişi serbest olan tüm serverlarda kullanımı mümkündür. Bunun yanında rekabetçi ve basit eğlence modlarında kullanılmamaktadır.

CS: GO Duvar Arkası Görme Kodu Girme

CS: GO duvar arkası görme kodu girmek için öncelikle kod girişi açık olan bir sunucuya giriş yapılmalıdır. Sunucuya giriş yaptıktan sonra konsol açılmalıdır, ayarları değiştirmediyseniz konsolu esc’nin altında yer alan tırnak tuşu ile açabilirsiniz. Konsol açıldıktan sonra sv_cheats 1 yazarak enter tuşuna basın. Daha sonra ise r_drawothermodels 2 yazarak yine enter tuşuna basın. Bu kodların girilmesi sonrasında kod aktif olacak ve çalışmaya başlayacaktır.

Girilen CS: GO duvar görme kodları sayesinde oyuncuları ya da arkadaşlarınızı duvar arkasında görebileceksiniz. Ancak bir kez daha hatırlatmak gerekirse, bu kodlar rekabetçi modda çalışmamaktadır.

Duvar arkasını görme durumunu kapatmak için ise yapmanız gereken yine konsolu açmak ve konsola bu sefer sv_cheats 0 yazarak enter’a basmak olacaktır. Bu kodu girdiğinizde oyuncular normal görünüme kavuşurlar. Kod açık olduğunda ise oyuncuların görünümleri sadece renklerden ibaret olurlar. Kodu daha sonra yine girerek aynı oyun içinde aktif yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu