BRAWL STARS BEDAVA ELMAS NASIL ALINIR 2021

Oyun sektöründe Bilgisayar oyunları kadar oynanan, bir o kadar da mobil oyunlar oynanmaktadır. Bunlardan biride 2017 piyasaya sürülen Brawls Stars isimli oyundur. Bu oyun son zamanlarda mobil platformda çok fazla oynanarak rekor kırdı ve dünyanın en çok oynanan oyunlar arasında yer almaya başladı. Oyun milyonlarca kişinin oynamasına rağmen hala oyuncuların sevmediği oyun parası sistemiyle çalışıyor, oyunda değerli olan elmaslar sayesinde daha iyi kıyafetler ve daha güçlü hala gelebiliyorsunuz.

BRAWL STARS BEDAVA ELMAS NASIL ALINIR 2021

Mobil Platformdaki çoğu popüler oyunlarda olduğu gibi bedava elmas almak Brawls Stars’da da mümkündür. Peki Brawls Stars bedava elmas nasıl alınır bununla alakalı 2 adet yöntem var sırasıyla;
1- Takip ettiğiniz yayıncıların veya youtuberların size kendi isteği üzerine yaptığı çekiliş veya bağış üzerinden verebilir.
2-Başka insanların aldığı kodları sizin girmeniz veya internet sitelerinde dağıtılan kodları verip sizin girmeniz ile bedava elmas kazanabilirsiniz.

Brawls Stars Bedava Elmas Kodları Nereye Yazılır?

Bedava elmas kodları 9 haneden oluşan harf ve rakamların karışımı olan kodlardır. Bu kodları Brawl Stars oyununun içerisinden yada supercell.com sitesinden (Brawl Starsın resmi sitesi) kodları girerek hesabınıza elmaslar gelir ama sakın unutmayalım ki kodları yazmadan önce Brawl Stars hesabınızın Supercell ıd’ bağlanması gerektir yoksa eğer kodu girer seniz Supercell ID’ ye bağlamadan hesabınıza taş gelmeyecektir.

Supercell ID’ ye Nasıl Bağlanılır?

Oyunun ana menüsünde Ayarlar>Supercell’e girerek mail adresinizi ve gmaile gelen kod ile hesabınızı Supercell ID’ye bağlayabilirsiniz.

Brawls Stars Bedava Elmas Kodları 2021 GÜNCEL KODLAR

Güncelleme 1

3KPCMDKZS

3PCL2MXDP

4PCM3VM3R

2PCWNCHRT

C2PLDXMS41

M3NC2SP2XS

2PCSLOREK4

X2KUTNC2PD

Güncelleme 2

CM3LP2C2FP

2VO3CHDIT2

XO2CNDHGT

CP2CKTNTXS

X2C2NVHFX4

SPCMCSOTP3

PV2LTVMST1

Brawls Stars oyununun resmi sitesine ise aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz
https://supercell.com/en/games/brawlstars/

ÖNEMLİ NOT:

Bu kodlar sadece tek kullanımlıktır geçersiz kod demesi bu kodun daha önce bir başkası tarafından kullanıldığını gösterir. Yanlış yazdığınız anlamına gelmiyor önceden kullanılmış demek, hepsini deneyerek çalışan kod bulabilirsiniz. Yeni ve güncel kod istekleriniz için yorum bırakabilirsiniz, ayrıca bize destek vermek için de beğendiğiniz konunun linkini sosyal medya hesaplarınızda paylaşmayı unutmayın..

 

2 Yorum

  1. Merhabalar bana kullanılmamış kod verirmisiniz 2021 güncel lütfen bilgialemi sizleri çok seviyorum tek istediğim yardım etmeniz cevap verin lutfenn❤️

    1. KFJU47563JE = bu kullanılmamış bir kod bunu kullanabilirsiniz ve sitemizi tekip ettiğiniz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir