Bedava Twitch Prime Nasıl Yapılır 2020

Pek çok üye tarafından takip edilen Twitch platformunda özel olarak sunulan Twitch Prime diğer kanallardan farklı olarak para kazanma, belirli ücret geliri elde etme, hediyeleşme gibi imkânlar sunmaktadır. Bu yüzden bedava Twitch Prime yapmak büyük avantajlar sağlayacaktır.

Twitch Prime Ne Anlama Geliyor?

2020 yılı itibariyle 150 milyona yakın izleyici ile dünyanın en büyük oyun platformu olan Twitch için kullanıcılarına daha gelişmiş özellikler sunan Twitch Prime bu sayede daha iyi bir deneyim yaşatıyor. Temel olarak mevcut kanal aboneliklerinin yanında oyun içi içeriklerle de bonus oyunlar kazanmayı sağlayan sistem, bedava kanal aboneliği oluşturmaya ve özel ifadeleri de kullanmayı sağlamaktadır. Bunların yanında oyunlara dair kazanımlar da herkes tarafından kullanılabilmektedir. Twitch Prime sayesinde örneğin PUBG gibi oyunlarda çeşitli silahlar ya da eşyaların alınması da mümkün hale geliyor.

Ancak bu özel avantajlardan yararlanmak için ücret ödemek gerekmektedir. Ücretsiz Twitch Prime yapmak sayesinde ise herhangi bir ücret ödemesine gerek kalmadan Twitch Prime fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Bedava Twitch Prime Yapmak

2020 bedava Twitch Prime yapmak için şu adımları takip edebilirsiniz;

  • Ücretsiz Twitch Prime almak için öncelikle Twich Amazon adresine girin. Bu sayfada alt kısımda bulunan yazının üzerine tıklayın.
  • Karşınıza çıkacak olan sayfanın sol tarafında “the parts of Lord” yazısını göreceksiniz. Bu yazıya tıklayın.
  • Yazıya tıkladıktan sonra “Amazon sitesinde üyeliğiniz olmalıdır,” uyarısı ekrana gelecektir.
  • Bu durumda Amazon sitesine giderek kendinize ait bir üyelik oluşturun.
  • Oluşturulan üyelik ile siteye giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra ise ödeme bilgilerinizin ve bulunduğunuz yerin adresine dair bilgiler talep edilecektir. Bunları doldurun. Bulunduğunuz yerin adresini vermek istemiyorsanız herhangi bir adres girebilirsiniz.
  • Son aşamada ise ekrana yine bir yazı çıkacaktır ve buraya tıkladığınız üyeliğiniz aktif hale gelecektir.
  • İlk defa üye olmuşsanız 1 ay boyunca ücretsiz bir şekilde sistemi kullanabilirsiniz.

Bu işlemleri doğru bir şekilde yaptıktan sonra ücretsiz Twitch Prime hesabı açma yöntemini tamamlayabilirsiniz. Her ay sonunda ise durumu uzatmak için aynı yöntemleri deneyerek yeni hesaplar üzerinden sistemi kullanabilirsiniz.

 

Paylaş


Duyuru:

Arkadaşlar çok talep olduğu için yalnızca sosyal medya hesaplarından yazıyı paylaşan kişilere gönderim yapıyoruz. Lütfen gönderiyi paylaştığınız link ve e-posta adresinizle yorum yapınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Duyuru:

Arkadaşlar çok talep olduğu için yalnızca sosyal medya hesaplarından yazıyı paylaşan kişilere gönderim yapıyoruz. Lütfen gönderiyi paylaştığınız link ve e-posta adresinizle yorum yapınız.