Bedava Steam Hesapları

Bedava Steam Hesapları Oyunlu

Selam bilgi alemi takipçileri. Bedava oyunlu steam hesapları konumuza hoş geldiniz. Konumuzun içeriğinde siz değerli takipçilerimizi bedava steam hesabı dağıtımı yapacağız. 

Günümüzde online platformların çoğalması ve gelişmesi, oyun sektörünü de oldukça farklı bir alana kaydırmıştır. Benim neslim ülkemize ilk gelen oyunlarda, maalesef şuan ki genç nesil kadar şanslı değildi. Bizler oyun oynayabilmek için, uygun fiyata cd bulamak bilmek için, dolaşmadık yer bırakmazdık. Oyunu bulmak ayrı bir dert, bilgisayara yüklemek iste ayrı bir dertti. Hele birde beş altı cd’lik bir oyuna denk geldiysek yandık. Tam yüklemeye başlarsın, yükleme bitecek dersin, bir baktın cd’lerden birini arıza çıkardı. Gelde yükle artık. 

Steam böyle bir problemin olduğunu gördüğünden, yıllar öncesinden bu probleme el atarak, oyunları tek bir mecra altında toplamayı başarabilmiş, ender kuruluşlardan biri olmuştur. Tek platform altında, oyunların satışını yapmaya başlamıştır. Ancak oyunların paralı olması, yeni bir problemi ortaya çıkarmıştır. Genç arkadaşlarımızın karşısına da bu sefer maddi problemler çıkmıştır. Bu problemi çok iyi anladığımızda dolayı, genç arkadaşlarımıza bu konuda yardımcı olmaya karar verdik. Bizlerde cd’de oyun alabilmek için az maddi problemler çekmedik. 

Bedava Steam Hesaplarımız Hakkında

Web sitemiz bilgi alemini açmadan önce, piyasada ücretli olarak oyunlu steam hesabı satışlarımız bulunmaktaydı. Ancak web sitemizi kurduktan sonra, sitemizin gelişimine katkı sağlayabilmek için, elimizdeki tüm steam hesaplarını ücretsiz olarak, oyun severlere açtık. Steam hesaplarının içinde ortalama 15 popüler oyun yer almaktadır. Hesapların hemen hemen hepsinde cs go, pubg, fortinite yer almaktadır. 

Artık elimizde olan tüm steam hesapları, ücretsiz olarak sitemiz üzerinden dağıtılacaktır. Bedava oyunlu steam hesabı elde etmek istiyorsanız, artık doğru adrestesiniz. Ücretsiz oyunlu steam hesaplarına ulaşabilmek için, sitemiz benzeri güncel siteleri takipte kalmanız gerekmektedir. Güncel sitelerin üstünden steam hesabı alabilmeniz mümkündür. 

Bedava Steam Hesabı Listesi

Steam Kullanıcı Adı: cengizagac09
Steam Şifresi: Livagc34

Steam Kullanıcı Adı: metinay7551
Steam Şifresi: 63z.sali10

Steam Kullanıcı Adı: aytekin2432
Steam Şifresi: tekinay696932

Steam Kullanıcı Adı: sinancakir26
Steam Şifresi: 1905gslisinan

Steam Kullanıcı Adı: erdal_yamac00
Steam Şifresi: istbay00001

Steam Kullanıcı Adı: kenan.sahin.60
Steam Şifresi: sahin6014stk

Steam Kullanıcı Adı: emreerisici_29
Steam Şifresi: 293410eremsi

Steam Kullanıcı Adı: mehmet200765
Steam Şifresi: sfrmhmt650720

Steam Kullanıcı Adı: ethemunal24_1923
Steam Şifresi: 2324emunal

Steam Kullanıcı Adı: aliyucel88_98
Steam Şifresi: yucel8834

Steam Kullanıcı Adı: yavuzselimisildak
Steam Şifresi: askadin4840

Steam Kullanıcı Adı: ademkaya6946
Steam Şifresi: DEMka..13

Steam Kullanıcı Adı: tunayyyacar61
Steam Şifresi: acar6161_61

Önemli Bilgi: Bizden almış olduğunuz bedava steam hesabının mutlaka şifresini ve iletişim bilgilerini değiştirin. Şifresini değiştirmediğiniz hesaplara, ilerleyen günlerde sizlere mutlaka sıkıntı çıkaracaktır. Bu konuya mutlaka dikkat edin. 

Yukarıdaki hesapların alınıp alınmadığını kontrol edin. Alınmış ise hesap talebinde bulunun. 

İlgili Konu: Bedava Steam Cüzdan Kodu

Yukarıdaki Bedava Steam Hesaplarına Yetişemeyenler

Arkadaşlar yukarıda açık olarak sunduğumuz bedava steam hesaplarına yetişemediyseniz, aşağıdaki yorum bölümünden durumu bizlere bildirin. Elimizde yüklü miktarda ( ortalama 1000’e yakın ) oyunlu steam hesabı bulunmaktadır. Bu hesapların hepsi, sitemiz üzerinden bedava bir şekilde dağıtılacaktır. 

Aşağıdaki sosyal medya hesaplarının birinde konuyu paylaşanların istekleri öncelikli olarak değerlendirmeye anılacaktır. Hesaba hemen ulaşmak isteyenler, bu konuya dikkat edip, hesap talebinde bulunurken, bu konuyu yorum bölümünde mutlaka bildirsinler. 

Paylaş

Lütfen Adblock Kullanmayın:

Reklam Engelleyici(Adblock) kullanıyorsanız kapatarak bize destek olabilirsiniz böylece sizlere daha kaliteli içerikler üretebiliriz.

Duyuru:

Arkadaşlar çok talep olduğu için yalnızca sosyal medya hesaplarından yazıyı paylaşan kişilere gönderim yapıyoruz. Lütfen gönderiyi paylaştığınız link ve e-posta adresinizle yorum yapınız.

76 Replies to “Bedava Steam Hesapları”

 1. semih dedi ki:

  banada gonlunuzden ne koparsa verırmısnız bırkac oyun ındırcem ama toplamda 200 tl edıolar fakat baska kullanıcılarada verıosunuz bana ınstagramdan ulasırmın ınstagram semihgurkan40
  paylastıgım kanıtı valla paylastım
  Bedava Steam Hesapları
  Selam bilgi alemi takipçileri. Bedava oyunlu steam hesapları konumuza hoş geldiniz. Konumuzun içeriğinde siz değerli takipçilerimizi bedava steam hesabı dağıtımı yapacağız. Günümüzde online platfo…
  bilgialemi.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Duyuru:

Arkadaşlar çok talep olduğu için yalnızca sosyal medya hesaplarından yazıyı paylaşan kişilere gönderim yapıyoruz. Lütfen gönderiyi paylaştığınız link ve e-posta adresinizle yorum yapınız.