Bedava Fifa 21 Hesapları 2021

Yazı İçindekiler

Merakla beklenen Fifa 21 hesapları sayesinde oyunu ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. Bedava Fifa 21 hesapları büyük yenilikler ile gelen ve alanında çığır açması beklenen futbol oyununu hem oynamanızı hem de daha büyük keyif almanızı sağlayacak.

Ücretsiz Fifa 21 Hesapları

Merakla çıkışı beklenen Fifa 21 oynamak için hesaplara ihtiyacınız bulunmaktadır. Origins üzerinden oynanacak Fifa 21 için hesaplar ile birlikte hem ücretsiz şekilde oynayabilecek hem de oyunun tüm özelliklerinden yararlanabileceksiniz.

Fifa 21’de büyük yeniliklerin olması bekleniyor. Oyunda yeni oyun mekaniği söz konusu ve bu zamana kadar en akıllı Fifa oyun mekaniği kullanılıyor. Özellikle çevik dribling özelliği bire bir pozisyonlarda oyuncunun yaratıcılığını konuşturmasına izin veriyor. Defans oyuncularının saf dışı bırakılması için geliştirilen çabuk ayak hareketleri sistemi, tepki sürelerinin hızlı yakın süreleri ve top yuvarlama hareketleri gibi özellikler oyunda hem oyunculara hem de izleyicilere daha özel bir keyif sunuyor.

Bunun yanında Fifa 21 özellikleri arasında özellikle pozisyon alma özelliği de öne çıkıyor. Arttırılan pozisyon farkındalığı sayesinde futbolcuların maç içindeki zekaları gelişiyor ve doğru zamanda kullanılmasını sağlıyor. Böylece yapay zeka konusunda da son derece önemli bir geliştirme söz konusu. Aynı zamanda forvetler ile onları engellemeye çalışan defans oyunları aynı hizada bulunurken, yaratıcı yapıya sahip olan oyun kuruculuların da ara pas için boşluk yakalamaları daha mümkün bir hale getirilmiş. Bu sayede oyunda, gerçek yaşamdaki karşılaşmalara benzer bir hava yakalamak da mümkün oluyor.

Ayrıca oyunda yer alan ligler de lisanslı olarak oyunculara sunuluyor ve böylece oyun zevki çok daha fazla artıyor. Tüm bu özellikler ve daha fazlasından yararlanmak için ise Fifa 2021 keyleri kullanabilirsiniz.

Bedava Fifa 2021 Keyleri

Bedava Fifa 2021 keyleri için şu hesapları kullanabilirsiniz;

 • Jacobriley13@gmail.com: Jakeluke1324!
 • russianwolfboy90210@gmail.com: Pokemon99
 • cope2truelegend@hotmail.com: Biigmoney911!

Şimdilik Fifa 21 keyler henüz oyun çıkmadığı için kısıtlı bir şekilde sizlere sunuluyor. Oyun çıktığında yeni Fifa 2021 keyleri sayfaya eklenecektir.

Önemli Bilgi

Fifa 2021 henüz yayınlanmadığı için Fifa 21 hesapları de kısıtlı olarak sizlere sunuluyor. Oyun çıkınca key hesapları güncellenecek olup yeni key isteklerini de sayfa üzerinden yapabilirsiniz.

Paylaş

Lütfen Adblock Kullanmayın:

Reklam Engelleyici(Adblock) kullanıyorsanız kapatarak bize destek olabilirsiniz böylece sizlere daha kaliteli içerikler üretebiliriz.

Duyuru:

Arkadaşlar çok talep olduğu için yalnızca sosyal medya hesaplarından yazıyı paylaşan kişilere gönderim yapıyoruz. Lütfen gönderiyi paylaştığınız link ve e-posta adresinizle yorum yapınız.

23 Replies to “Bedava Fifa 21 Hesapları 2021”

 1. kerem dedi ki:

  abi banada gönderebilirmisin

 2. Onur Ateş dedi ki:

  fifa21 hesabı rica ediyorum sizden

 3. Ömer dedi ki:

  steam hesabı olarak alabilir miyim

 4. Baran dedi ki:

  bana da bir fifa hesabı gönderme şansınız var mı teşekkürler

 5. Ömer dedi ki:

  Steam olarak gönderenilirsiniz

 6. Ali dedi ki:

  Origin fifa 21 hesabı gönderir misiniz?

  teşekkürler….

 7. Selim dedi ki:

  Bana da fifa21 hesabı atar mısınız?

 8. Efe dedi ki:

  Bana da origin hesabı gönderebilir misiniz

 9. mert dedi ki:

  abi ne olur bana fifa20 hesap veriri misin ya alacak param yokta abi ne olr ya gözünü sevim abi e postam bu galaxsigame@gmail.com

 10. Yavuz dedi ki:

  Abi bana da fifa 21 hesabı atabilir misin

 11. Gökhan BAŞARAN dedi ki:

  Uzun zaman oldu fifa oynamayali büyük çoğunluk pes oynuyor ama fifacı olmak ayrıcalıktır;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Duyuru:

Arkadaşlar çok talep olduğu için yalnızca sosyal medya hesaplarından yazıyı paylaşan kişilere gönderim yapıyoruz. Lütfen gönderiyi paylaştığınız link ve e-posta adresinizle yorum yapınız.