Bedava Edu Mail Açma

Öğrencilere sunulan edu uzantılı mail açma öğrencilerin pek çok indirimden yararlanmasına imkân tanımaktadır. Bunun yanında öğrenci olmayanlar da ücretsiz edu mail açma yöntemleri ile bu türden mail hesaplarını alabilirler.

Edu Uzantılı Mail Nasıl Açılır?

Edu mail açma için eğer aktif olarak öğrenciliğiniz sürüyorsa üniversiteniz size kayıt esnasında mail adresi verecektir. Ancak öğrenci değilseniz bu durumda güvenilir bir yöntem ile edu mail açma işlemleri yapabilirsiniz. Edu mail açarak pek çok siteden ya da uygulamadan ücretsiz veya indirimli olarak yararlanabilirsiniz. Edu mail faydaları sıralanacak olursa;

  • Ücretsiz ya da indirimli olarak dizi platformlarından yararlanabilir,
  • Sınırsız alan Google drive kullanabilir,
  • MS Office programlarını ücretsiz kullanabilir,
  • AutoCAD, Maya gibi programları ücretsiz kullanma,
  • Ünlü müzik uygulaması Spotify’da yüzde 50 indirim,
  • Github’da indirimli üyelik gibi imkânlardan yararlanabilirsiniz.

Edu Uzantılı Mail Açma İşlemleri

Edu uzantılı mail açmak için öncelikle NameCheap sitesine giriş yapmanız gerekiyor. Burada öncelikle kendinize sahte bir isim oluşturmanız gerekiyor. Bunun için de sahte kimlik bilgisi oluşturan siteleri kullanabilirsiniz. Bunun için Fake Name Generator isminde siteyi kullanabilirsiniz.

Bu siteye giriş yaptıktan sonra Gender kısmından cinsiyet seçiniz. Name Set kısmından ise milliyet seçilmesi gerekmektedir. Country kısmına ise istediğiniz ülkeyi seçebilirsiniz. Daha sonra profili oluşturduktan sonra Virginia’s Community Colleges’e kayıt olmanız gerekmektedir. Bunun için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Açılan sayfada New Users ve Sign up with Email seçeneğini seçin. Sahte profildeki bilgilere bakarak formda istenen tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde girin. Ardından çıkacak bilgileri ve istenenleri eğer İngilizce bilmiyorsanız Google Translate ile çevirerek giriş yapın. Bu işlemin yapılmasından sonra edu uzantılı mail adresi sayfada belirecektir.

Edu uzantılı mailinizi ise Outlook gibi uygulamalarda kullanabilir ya da mail2web sitesi sayesinde giriş sağlayabilirsiniz. Alınan edu uzantılı mail adresi kalıcı olarak verilmekte ve herhangi bir sorun taşımamaktadır. Ancak şüpheli işlemlerde mail adresi hakkında inceleme başlatılabilmektedir. Edu adresi aldıktan sonra çeşitli sitelerin ve platformların sundukları imkanlardan yararlanma imkânına kavuşabilirsiniz. Edu mail adresi tüm platformlarda kullanılabilecektir.

Paylaş

Lütfen Adblock Kullanmayın:

Reklam Engelleyici(Adblock) kullanıyorsanız kapatarak bize destek olabilirsiniz böylece sizlere daha kaliteli içerikler üretebiliriz.

Duyuru:

Arkadaşlar çok talep olduğu için yalnızca sosyal medya hesaplarından yazıyı paylaşan kişilere gönderim yapıyoruz. Lütfen gönderiyi paylaştığınız link ve e-posta adresinizle yorum yapınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Duyuru:

Arkadaşlar çok talep olduğu için yalnızca sosyal medya hesaplarından yazıyı paylaşan kişilere gönderim yapıyoruz. Lütfen gönderiyi paylaştığınız link ve e-posta adresinizle yorum yapınız.