Bedava Apex Legends Kostüm Alma

Apex Legends bedava kostüm alma yöntemleri sayesinde karakterinizi çok daha özel bir hale getirebileceksiniz. Apex Legends bedava kostümler almak için farklı yöntemleri deneyebilir ve karakterinizi özel hale getirebilirsiniz.

Apex Legends Bedava Kostümler

Çıktığı günden itibaren hem düşük sistem gereksinimleri hem de ücretsiz oluşu ile PUGB ya da Fortnite gibi oyunları geride bırakan Apex Legends oyunu kostümler ile birlikte karakterlerinizi daha özel hale getirmenize olanak tanıyorlar. Bu kostümler sayesinde karakterinizi farklı bir görünüme kavuşturacak ve her şeyden önemlisi oyundan aldığınız keyfi arttırabileceksiniz. Apex Legends oyununda rakiplerinize karşı farkınızı yansıtmak için de kullanacağınız Apex Legends bedava kostümler farklı yöntemler ile sahip olunuyor.

Apex Legends Bedava Kostüm Yöntemleri

Apex Legends bedava kostüm almak için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Apex Legends ücretsiz kostümler için ilk deneyeceğiniz yöntem Twitch Prime üyeliği üzerinden gerçekleşiyor. Eğer Amazon Prime üyeliğiniz varsa bunu da kullanabilirsiniz. Eğer Amazon Prime üyeliğiniz varsa öncelikle Twitch hesabınızı Amazon Prime ile bağlı hale getirmeniz gerekiyor. Daha sonra ise Twitch hesabınızı da Apex Legends’a bağlayın. Bu işlemleri yaptıktan sonra sağ üst tarafta beliren Twitch Prime sembolüne tıklayın ve Loba: Game Master başlığı altında sunulan sekme içerisinden bedava Apex Legends kostümleri temin edebilirsiniz. Aynı zamanda bu sekmeden diğer Apex Legends ganimetleri de kullanabilirsiniz. Zamanla değişen Apex Legends bedava kostümleri takip ederek farklı zamanlarda değişik kostümlere sahip olabilirsiniz.

Bir diğer yöntem için ise öncelikle origini açın. Daha sonra My Game Library sekmesini tıklayın. Burada Apex Legends’a tıklayın ve hemen ardından game propertiese girin. Bu kısımdan da advenced launch options seçeneğini seçin. Daha sonra altta verilmiş olan kodu girin ve oyunu başlatın. Bu sayede ücretsiz Apex Legends skinleri oyuna tanımlanacaktır. Girilecek olan kod;

  • +twitch_prime_linked 1 şeklindedir.

Son bir yöntem ise PS4 kullanıcıları için geçerli. Play Station Plus aboneliğiniz bulunuyorsa mağazaya giriş yapın ve Apex Legends’a girerek Apex Legends Play Station Plus Oyun Paketi’ni aktif hale getirin. Kostümler oyuna kısa sürede tanımlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir