Site icon BilgiAlemi

Bannerlord İlişki Düzeltme ve Geliştirme

Çok severek oynanan Mount & Blade II: Bannerlord ilişki düzeltme ve geliştirme ile birlikte oyunun en önemli noktalarından olan karakterler ile ilişkilerinizi çok daha iyi bir hale getirebilirsiniz. Bannerlord ilişki arttırma yöntemleri hedefinize gidecek yolda büyük yardımlar sağlayacaktır.

Bannerlord İlişki Düzeltme ve Geliştirme

Bannerlord oyunu için oyundaki en önemli noktalardan birisi karakter ile olan ilişkilerdir. İlişkilerin iyi olduğu karakterler, hedefe giden yolda oyunun işleyişi için büyük bir yardım sağlarken, ilişkilerin kötü olması ise bu karakterlerin size engel olmasına neden olabilmektedir.

Bannerlord ilişki düzeltme ya da geliştirme için ise belirli yöntemler bulunuyor. Öncelikle eşraf ile ilişkilerin nasıl arttırılacağı üzerinde durulması gerekmektedir. Şehirde yer alan karakterler ile ilişkilerinizi arttırmak için yapılması gereken basit yöntemler bulunmaktadır. Bu durumda kötü olan karakterlerin üstesinden gelmek şehir eşrafı ile ilişkilerinizi iyileştirmek için harika bir fırsat sunacaktır. Bunun için ise kendinize bir şehir seçin ve buraya gidin. Şehre vardıktan sonra şehir merkezinde yürüyüşe çıkın ve Cleraing ya da Waterfront gibi alanlardan birisini seçerek, oraya doğru kısa bir yürüyüşe çıkın. Buraya varıldığında kötü karakterler, haydutlar ile karşılaşmak mümkün olacaktır. Burada konuşma yapın ve haydutların emirleri kimden aldığını öğrenin. Daha sonra ise haydudun söylediği ismi yenin ve şehir eşrafının saygısını kazanın.

Asiller ile İlişki Arttırma

Bannerlord asiller ilişki arttırma ise yine basit yöntemler ile sağlanabiliyor. Hangi asil ile ilişkinizi arttırmak istiyorsanız, ilk olarak ansiklopediyi açın ve onun son olarak nerelerde bulunduğunu tespit ederek yanına gidin. Yanına vardığınızda ilişkiyi onların vereceği minik görevler ile de arttırmanız mümkün ama bir anda Bannerlord ilişki arttırma yaptırmak istiyorsanız daha farklı bir yöntem denemeniz gerekmektedir.

Bunun için değeri az eşyaları envanterinizde bulun ve o değersiz eşyaları asillere takas yolu ile hediye olarak verin. Şayet eşyanız yoksa bir miktar dinar ya da tutsağınız varsa onları da hediye olarak verebilirsiniz. Bu şekilde asiller ile ilişkilerinizi arttırmak da çok kolay ve pratik bir hale gelecek ve Bannerlord ilişki arttırma yöntemleri açısından büyük avantaj elde edeceksiniz.

Exit mobile version