KimdirSinema ve Film

ANİMELERDEKİ EN GÜÇLÜ 10 KARAKTER

ANİMELERDEKİ EN GÜÇLÜ 10 KARAKTER

10- Eto Yoshimura – Tokyo Ghoul

Tokyo Ghoul 19 temmuz 2013’te yayınlanmaya başlamış bir animedir. Eto Yoshimura animedeki Aogiri klanın yöneticilerinden olan Eto kagunesini açtığında oldukça güçlüdür. Animenin başında 24 yaşında olan Eto dizinin son bölümünde 27 yaşındadır.

9- Koro Sensei – Ansatsu Kyoushitsu

Ansatsu Kyoushitsu 21 mart 2015’te yayınlanmaya başlamış bir animedir. Koro Sensei animede bir sınıfın öğretmenliğini yapmaktadır sınıfın amacı Koro Sensei’yi öldürmektir tabi bu oldukça zor bir görevdir çünkü Sensei oldukça hızlıdır.

8- Akame – Akame Ga Kil

Akame Ga Kill 1 mart 2010’da yayınlanmaya başlamış bir animedir. Akame animede imparatorluk tarafından kız kardeşi ile birlikte cehennem gibi bir eğitim alıyor bu eğitimler sonucu Akame aşırı soğuk kalpsiz bir insan gibi görünüyor .Dizinin ilerleyen kısımlarında Akame katana kullanma yeteneğiyle iyilik adına suikastçilik yapıyor.

7- Vegeta – Dragon Ball

Dragon Ball 26 şubat 1986’da yayınlanmaya başlamış bir animedir. Vegeta egoist ve gururlu bir katildir fakat sonra Frieza Kuvvetindeki yerini bırakıp dünyaya gelir. Dizi boyunca kahraman olup Goku’yu geçmek için çabalar.

6- Alucard – Hellsing

Hellsing 11 ekim 2001’de yayınlanmaya başlamış bir animedir. Alucard Hellsing Organizasyonunun en güçlü vampiridir. Alucard en güçlü vampir olmasına karşın animedeki en güçlü silahtır ayrıca zeki olması onun yenilmesini oldukça zorlaştırır.

5- Naruto Uzumaki – Naruto

Naruto 21 eylül 1999’da yayımlanmaya başlamış bir animedir. Naruto gürültülü coşkulu alışılmadık bir karakterdir. Naruto vahşi tilki şeytan ruhunu taşıyan gücünün sınırı olmayan bir karakterdir. Bunu bilen köy halkı tarafından dışlanan Naruto ilerde büyük bir kahraman oluyor.

4- Ichigo – Bleach

Bleach 5 ekim 2004’te yayınlanmaya başlamış bir animedir. Ichigo güçlerini bir dizi tesadüfi olay sonucu Rukia Kuchiki’den almıştır. Ichigo’nun ruhları görmek gibi doğa üstü bir gücü vardır buna karşın Ichigo oldukçada zekidir okulunda 322 kişi arasından 32.dir.

3- Madara Uchiha – Naruto

Naruto 21 eylül 1999’da yayımlanmaya başlamış bir animedir. Madara insanlara kendi gücünü göstermek istemektedir bu nedenle Madara savaşı her yönüyle seven bir karakterdir. Uchiha klanından olduğu için damarlarında bir savaşçı ruh akmaktadır.

2- Goku – Dragon Ball

Dragon Ball 26 şubat 1986’da yayınlanmaya başlamış bir animedir. Goku insanüstü bir güce sahip dövüş sanatlarında ustalaşmış bir karakterdir. Goku bulan kişiye dilek hakki sunan 7 dragon ball’ı bulmak için ilerlerken yolda yeni arkadaşlar bulur.

1- Saitama – One Punch Man

One Punch Man 4 aralık 2015’te yayınlanmaya başlamış bir animedir. Saitama dizinin ana karakteri ve dizideki en güçlü varlıktır çoğu anime seyircisine göre tüm anime evrenlerinin en güçlü karakteridir. Saitama dizide o kadar güçlüdür ki artık kendine rakip bulamamaktan sıkılmıştır.

Daha fazlası için Wikipedi sitesinden de bilgi alabilirsiniz.. https://tr.wikipedia.org/wiki/Anime_karakterleri_listesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu