Site icon BilgiAlemi

Among Us Pusu Taktikleri 2021

Son zamanların en çok oynanan oyunları arasında yer alan Among Us pusu taktikleri sayesinde rakiplerinize önemli bir avantaj sağlayabilirsiniz. Among Us pusu yöntemleri rakiplerinizin sizin katil olduğunuzu anlamalarına fırsat vermeden oyunu kazanmanızı sağlayacak.

Among Us Pusu Yöntemleri

Among Us pusu yöntemleri için ilk olarak başlangıçta çok dikkatli olmanız gerekiyor. Among Us taktiklerinde katil ya da katili bulmaya çalışan olarak iki farklı taktik kullanabilirsiniz. Şayet birisi koridora doğru giderken geriye dönüp yönünü değiştiren bulunuyorsa, bu kişinin katil olma olasılığı yüksektir. Bunun yanında pek çok kişinin gittiği yöne doğru gidiyorsa bu kişiyi şüpheli olarak görebilirseniz.

Katil olduğunuzda ise herkes görevler işe meşgulken siz de görevleri olabildiğince yapmaya özen gösterin. Aslında görevleri yapıyor gibi görüneceksiniz ve böylece başkalarının sizi fark etmesinin önüne geçeceksiniz. Oyuncular haritalarda ortalama 5 – 8 saniye aralığında koridor değiştirmektedir. Bu sürenin daha fazla olması halinde katil olarak oynuyorsanız, başka oyuncular sizden şüphelenmeye başlayacaktır. Aynı zamanda görevlerin kaç saniyede yapıldığını da aklınızda tutmanız oyunda hız kazanmanız için yine önemli bir taktik olacaktır.

Daha Etkili Among Us Taktikleri

Among Us taktikleri arasında elden geldiğince bir şeyleri sabote etmeniz büyük önem taşıyor. Örnek olarak kapıları sabote etmeniz kapının on saniye boyunca kilitli kalmasına neden olacaktır. Bu durumda herhangi birisi o odadan ayrılamayacağı gibi aynı zamanda başkası da odaya giriş yapamayacaktır. Bu yüzden katil olduğunuzda kapı sabotesi yaparak onları rahatlıkla öldürebilirsiniz. Bunu şu şekilde yapabilirsiniz; takım arkadaşlarınızdan birisi sizi havalandırma deliklerinden çıktığınız anda görürse, butona basmak yerine acil odaya yönelecektir. Bu durumda kapıları sabote ederek onun odaya ulaşmasını engelleyebilir ve öldürebilirsiniz.

Bir diğer etkili Among Us pusu taktiği de ışıkların sabote edilmesidir. Işıkların sabote edilmesi ile diğer kimselerin görüş mesafesi oldukça azalacağı için onları yine sinsi bir şekilde öldürebilir ya da onlardan kaçabilirsiniz.

Son olarak Among Us taktikleri arasında toplantı sırasında sizi suçlayan kimseler olursa, mutlaka onları öldürmemeye çalışın. Sizi suçlayan birisinin hemen öldürülmesi tüm şüpheleri sizin üzerinize çekecektir.

Exit mobile version