Oyunlar

Among Us Imposter (Katil) Olma Taktikleri 2021

Among Us oyunu için en zevkli anlar şüphesiz katil olduğunda yaşanmaktadır. Gizlenmenin, sabote etmenin ve diğer oyunculara fark edilmemek oyundan daha büyük bir keyif almayı sağlıyor. Among Us imposter katil olma taktikleri ile oyunda daha fazla katil olarak görev alabileceksiniz.

Among Us Katil Olma Taktikleri 2021

Esasında Among Us katil olma taktikleri oyuna nasıl başlayacağınızı belirlemelerine rağmen oyunda katil olacaklar otomatik olarak seçilmektedir. Bu yüzden oyuna genelde katil olarak başlayanlar sistemin atadığı oyuncular olmaktadır. Ama belirli Among Us katil olma yöntemleri ile katil olarak oyuna başlama olasılığınız daha yüksek olabilmektedir.

İlk olarak oyunu açtığınızda, 4 oyuncudan fazla olan lobiye giriş yapmayın. Daha sonra 2 kişilik bir lobiye girdikten sonra kırmızı rengi seçin. Daha sonra ise kırmızı olacak şapkalardan tercih edin. Bu taktik çok büyük oranda işe yaşayacak ve her oyunda katil olarak görev alabileceksiniz. Eğer şapka seçimlerinizde farklı renkler tercih ederseniz, bu durumda katil olma ihtimaliniz düşecektir. Kırmızı renkte ve kırmızı renkte olan şapkaları kullandığınızda çoğunlukla katil olarak oyuna başlayabilirsiniz. Ancak bu diğer oyuncuların dikkatini de çekebileceği için farklı lobilerde denemeniz daha fazla yarar sağlayacaktır.

Among Us Katil Olma Yöntemi

Diğer bir Among Us katil olma hilesi ise koyu yeşil ya da turuncu rengi seçin. Bu renk seçiminde tur bazlı olarak da yapabilirsiniz, arka arkaya gelmesine dikkat edin. Ardından Jadon maskesi takın. Bu yöntem de çok yüksek bir olasılık ile çalışacak ve oyunda katil olabileceksiniz.

Başka bir katil olma hilesi ise koyu mavi renkte şövalye kıyafeti seçildiğinde yine oyun sizi katil olarak atayacaktır. Aynı taktiği koyu yeşil renkte şövalye şapkası ile de deneyebilirsiniz.

Bu noktada unutulmaması gereken konu ise Among Us katil olma yöntemleri başka oyuncular tarafından da bilinebileceği için kendinizi açığa çıkarabilirsiniz. Bu yüzden katil olma yöntemlerinizi değiştirmeniz ve farklı lobilerde denemeniz oyundan alacağınız keyif açısından ve fark edilmeme durumu ve kimliğinizi açığa çıkarmamak için çok daha büyük bir yarar sağlayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu