Oyunlar

Among Us İmposter (Katil) Olma Hilesi

Son zamanların en çok oynanan oyunlarından olan Among Us imposter hilesi ile birlikte oyunda katil olarak çok daha fazla keyif alabilirsiniz. Among Us oyuncularının merak ettikleri katil hilesi ile oyun daha keyifli ve sürükleyici hale geliyor.

Among Us Katil Hilesi

Among Us yakın zamanda piyasa çıkmasına rağmen kısa zamanda popüler hale gelen bir mobil platform oyunudur. Cross Play özellikleri gösterdiği için oyuncular tarafından büyük bir keyif ile oynanmaktadır. Başka bir deyişle oyuncular birbirleri ile farklı video oyun donanımlarını kullanırlar ve eş zamanlı olarak oyunda yer alabilirler.

Among Us nasıl oynanır sorusu da oyunda başarı elde etmek isteyenler için önem taşıyor. Temelde basit bir kurala oyun dayanmaktadır. En az 4 kişi en fazla 10 kişi ile oynanmaktadır. Bir gemide ya da uzay istasyonunda oyuncular Crewmate ya da imposter karakterli ile oyuna başlanmaktadır. Crewmate karakterleri imposter’ı yanı katili bulmaya çalışırlar. Önemli olan da imposter’in fark edilmeden diğer oyuncuları öldürmeye ve sabote etmeye çalışmasıdır. Bir acil durum çağrısı olduğunda oyuncular tartışmaya başlarlar ve elemek istedikleri oyuncu için de oy kullanırlar. Eğer crewmate sayısı impostor sayısına eşit ise imposter oyunu kazanır. Haliyle çok daha dikkat, zeka ve sabotaj gibi eylemleri barındırdığı için Among Us imposter olarak oynamak oyuncular tarafından çok daha fazla arzu edilmektedir. Normal koşullarda ise Among Us katil olma durumu sadece oyun tarafından belirlenmektedir, oyuncuların bunu seçme şansı yoktur.

Among Us İmposter Hilesi

Among Us imposter hilesi ise oyunda istenilen zamanda katil olmayı sağlamaktadır. Ancak Among Us katil hilesi yapmak için herhangi bir kod bulunmamaktadır. Bunun için çeşitli programlardan yararlanılabilmektedir. Hacker Mode V10 programı Among Us katil olmayı sağlamaktadır. Fakat yazılımın kullanılan cihaza yan zararları da olabilecektir. Bu yüzden Among Us katil hilesi kullanmadan önce doğru karar vermeniz gerekmektedir.

Among Us imposter hilesi sayesinde her zaman oyunda imposter olabilir ve oyundan daha fazla keyif alabilirsiniz. Among Us katil olma trainer dışında henüz oyun için herhangi bir kod bulunmamaktadır.

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu