Oyunlar

Among Us Ceset Saklama Taktikleri 2021

Son zamanların popüler oyunu Among Us ceset saklama taktikleri ile birlikte oyunda kimliğinizi çok daha iyi bir şekilde saklayabilirsiniz. Among Us ceset saklama taktiği ve diğer taktikleri ile birlikte oyunda kazanan siz olacak ve her zaman rakiplerinizin bir adım önünde olacaksınız.

Among Us Ceset Saklama Taktiği

Among Us ceset saklamak için ilk taktik öldürdüğünüz karakterin üzerinde bekleyin. Bu taktik son derece kolay ve başarılı sonuçlar veren bir taktiktir. Öldürdüğünüz karakterin cesedinin üzerine çıktığınızda ya da önünde durduğunuzda hiç kımıldamadan bekleyin. Daha sonra yanınıza bir başkası geldiğinde, onu da öldürebilir ve yine aynı taktiği onun için de uygulayabilirsiniz. Özellikle görünmez köşelerde yapmanız büyük bir avantaj sağlayacaktır.

Diğer bir Among Us ceset saklama taktiği ise kamerayı kullanmak ile mümkün oluyor. Kameraya gidip etrafı gözler gibi yaptığınızda diğer karakterler de yanınıza gelip durduğunda sizi gizleyecektir. Bu sayede kendiniz görünmez bir hale gelecek ve böylece taktiğinizi uygulayabileceksiniz.

Bir başka taktik ise kazan dairesinde öldüreceğiniz karakterler kazan dairesinde gözükmezler. Daha doğrusu kazan dairesinde bulunan boş teneke kutuların arka tarafında kaldıkları için kameranın açısından öldürülen karakterler görünmemektedir.

Among Us ceset saklama taktiği için bir diğer yöntem de kayalıkların olduğu bölgede hemen kayaların yanında öldürdüklerinizin cesetleri görünmez. Yine kazan dairesindeki gibi bir yöntem uygulanıp esasında cesetler kaybolmayıp sadece kameranın bakış açısından kayalıkların arkasında kaldıkları için oyuncular tarafından fark edilmemektedirler. Bu yöntemler ile Among Us’da rakiplerinizin önüne geçebilir ve katil olarak oyunu rahatça kazanabilirsiniz.

Diğer Among Us Taktikleri

Sadece ceset saklama için değil Among Us oyun taktikleri de oyundan daha fazla keyif almanıza olanak tanıyacak. Katil olduğunuzda görevleri yapmanıza gerek yoktur ancak fark edilmemek için görevleri yapıyor gibi davranmanız rakiplerinizin kafasını karıştırmak için son derece yararlı olacak.

Aynı zamanda sizi suçlayan en son kişileri de öldürmek, bahsedilen Among Us ceset saklama yöntemleri kullanılarak ortadan kaldırmanız oyunu kazanmanız için daha büyük bir avantaj yaratacak ve rakiplerinizin önüne geçmenize neden olacaktır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu