Site icon BilgiAlemi

Ada Masalı Oyuncuları, Ada Masalı Nerede Çekiliyor?

Ada Masalı Oyuncuları, Ada Masalı Nerede Çekiliyor? Kırlangıç Adası Neresi?

Ada Masalı dizisindeki Kırlangıç Adası, izleyicilerin dikkatinden kaçmadı. Dizide adı geçen Kırlangıç Adası neresi, nereye bağlı, gibi sorular gündemde. Peki Kırlangıç Adası gerçekte nerede? Dizide adı geçen bu ada nereye bağlı?

Ada Masalı Dizisinin Konusu Nedir?

Adaya iş nedeniyle gelen Haziran ile adalı olan Poyraz’ın yaşamlarından, geçmişlerinden kesitler sunulurken, aynı anda aralarında filizlenecek aşkın başlangıcı olan anlara da şahitlik ediliyor. Apayrı yaşamlara ve ters karakterlere sahip Haziran ve Poyraz’ın adada birleşen kaderleri keyifli bir dille ekranlara taşınacak.

Ada Masalı Dizisin Oyuncuları Kimlerdir?

Ada Masalı Nerede Çekiliyor? Kırlangıç Adası Neresi?

Ada Masalı dizisinin en çok merak konusu olan kısmı ise nerede çekildiği, Kırlangıç Adası’nın neresi ve hangi bölgede olduğuydu. İşte dizide bahsi geçen Kırlangıç Adası hakkında detaylar…

Kırlangıç adası Yunanistan’a bağlı Teselya bölgesinde yer alan bir ada. Şeytan Adaları’nın bir parçası olan bu ada Ege Denizi’nde yer alıyor ve yüzölçümü 129.6 km² olan beldenin nüfusu 2011 yılı itibarı ile 2,750’dir. Kırlangıç belediyesi, Kırlangıç Adası’nın yanı sıra Adelfoi, İblislik, Keçi, Güvercin, Biber, Psathoura ve İskandil adalarını da barındırmaktadır.

İlk bölümü ile oldukça benimsenen dizi ise sanılanın aksine Yunanistan Kırlangıç adasında değil, İzmir’in Sığacık adındaki ilçesinde geçiyor.

Ada Masalı dizisini internetten izlemek için, Star TV nin resmi internet sitesinden izleyebilirsiniz.
https://www.startv.com.tr/dizi/ada-masali/bolumler

Ada masalı izle, ada masalı ilk bölüm izle, ada masalı 1. bölüm izle: https://www.startv.com.tr/dizi/ada-masali/bolumler

Exit mobile version